Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 394 10
Sex Studio 327398
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα, ελπίζω αυτήν την φορά η κριτική μου να δημοσιευθεί, δεν ξέρω τι λαθος έκανα με τις προηγούμενες.
Χθες λοιπόν στις 11-03-17, αφού είχα φάει φόλα από το ct Alina καθώς με έστησε, είπα να μην φύγω άπραγος, έκανα μια βουτιά στα στούντιο και η μόνη μου μου έκανε κλικ ήταν η Εμμανουέλα. Την είχα σταμπάρει εδώ και καιρό από το άλλο site αλλά δεν είχε τύχει να την δοκιμάσω. Μπαίνω μέσα, αναμονή μηδέν, την βλέπω ( αρκετά πιο αδύνατη από τις φώτο ) ωραίο σώμα, και περνάω μέσα με χαλαρό πρόγραμμα στα 50 με ισπανικό. Μπαίνω μέσα ξαπλώνω και σε 2-3 λεπτά μπαίνει μέσα και το μωρό. Ξεκινάει με χαδάκια, φιλιά παντού και να τρίβεται αισθησιακά, για να πετύχει την ανόρθωση, η οποία δεν άργησε να έρθει. Έπειτα έβγαλε το μποξεράκι και ξεκίνησε το ισπανικό με τις βυζάρες της για αρκετή ώρα και αφού ήμουν έτοιμος να εκραγώ σταμάτησε και πέρασε το σκουφάκι με τον στόμα όπως λίγες ξέρουν να κάνουν και ξεκίνησε ένα βαθύ και χορταστικό τσιμπούκι, χωρίς να βιάζεται, έδωσε την δέουσα προσοχή σε όλα τα παρελκόμενα. Δεν θα άντεχα για πολύ και το κατάλαβε οπότε σταμάτησε και με ρώτησε πως την θέλω. Για αρχή την ξάπλωσα ώστε να έχω το πάνω χέρι. Στο σεξ δεν είχε και ιδιαίτερη συμμετοχή, γενικότερα φαινόταν σαν να βαριόταν, η ότι το έκανε για να το κάνει.
Προσπαθούσε να με κάνει να τελειώσω χαϊδεύοντας τα μπαλάκια, κάτι που δεν μου άρεσε, και έτσι την γύρισα στα 4 όπου μετά από δυνατό σφυροκόπημα με την θέα της κωλάρας της και την θέα του ειδώλου μας στον καθρέπτη ήρθε το τέλος. Μετά έκατσε στο κρεβάτι και μου έπιασε κουβέντα για κανά 10λεπτο, αλλά απορώ αν καταλάβαινε έστω και κάτι, γιατί όποτε της απαντούσα απλά κοιτούσε με απορία. Μέτρια πράγματα για μένα, αν και ωραία κοπέλα, με ωραίο σώμα, στην επικοινωνία και στην συμμετοχή το χάνει το παιχνιδι ( μάλλον είναι με τα κέφια της όπως έχω διαβάσει σε άλλες κριτικές )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
258
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού