Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236334
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άννα
Μια ιστορία, μια τρικυμιώδης τετραετία με την παραδεισένια απόλαυση του τέλειου κορμιού της και των υπηρεσιών της στο κρεββάτι και τις κάποιες διαφωνίες μας στα....ας πούμε πολιτικά μας.
Γιατί το μικρό βλέπεις σε ξεθεώνει στο σόσιαλ τάϊμ, πριν και μετά.
Και λέω μικρό γιατί και 25ρι ΑΛΗΘΙΝΟ ΟΜΩΣ είναι και κορμί που θα ζήλευαν μικρότερες.
Για όσους δεν την ξέρουν (υπάρχουν ?) πρόσωπο, στήθος 2,5 μέση, καπούλια, ποδαράκια, εκφραστικότητα, φωνήηηηηη (σε τελειώνει) , μυρωδιά καυλωτικής αλλεργίας, όλα τέλεια.
Αλλά το πείσμα πείσμα, της λες γιατί βγαίνεις με σκεπασμένο αυτό το τέλειο φυσικό βυζί που άλλες που δεν έχουν το σκεπάζουν? , ντρέπομαι λέει ,
Εε τη γαμείς ή δεν τη γαμείς?, αυτό κάνω κι εγώ εξ ου και οι τρυκυμίες.
Φυσικά ξέρω ότι τα κάνει όλα εκτός από πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό,
εγώ δεν κάνω ποτέ 69 παρά το ότι πλειστάκις μου χώνει το μοσχομύριστό της στη μούρη αλλα
εγώ τίποτα, όταν δεν με πεισμώνει θα δώ.
Άσε που κάποτε όταν πήγαινε σε άλλον πελάτη μου 'λεγε τωρα πάω να γαμηθώ , για να με φτιάξει ! , διαολάκι δηλαδή αλλά έξυπνο και με πείρα.
Μαζί έκανα προχθές όπως πάντα ότι γουστάρω κάθε φορά χωρίς πρόβλημα,.
ταλαντούχα όμως είναι και όταν ιππεύει, ίσια ή ανάποδα γιατί και ακούραστη είναι και λειτουργική! είναι η τρυπούλα της.
Στην καθαριότητα είναι μοναδική, γι αυτό αργεί και λίγο να 'ρθει.
Δουλεύει καθημερινά πλιν Τρίτης στην τρίτη βάρδια και προς το τέλος της εβδομάδας και το απόγευμα, το γράφω γιατί στο πρόγραμμα δεν φαίνονται.
Αγαπητικό δεν έχει, εδώ τα ξοδεύει, έτσι οι ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΜΑΣ τονώνουν την οικονομία μας.
Στην Άννα λοιπόν για να βγούμε από την κρίση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
153
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού