Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177291
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ως νικητής του "2ου FreeFuckBouBet" είπα να καταφύγω σε μια εγγυημένη επιλογή. Παπούτσι από τον τόπο σου δηλαδή μια και μιλάμε για Ελληνίδα, με ωραία πιασιματάκια και πολύ καλή συμπεριφορά, ευγενέστατη. Δύο είναι τα δυνατά σημεία της Ερατούς: Το πολύ καλό γλείψιμο που κάνει από τα κορυφαία στο χώρο (με προφύλαξη) και ο απίστευτος κώλος της, που πραγματικά στημένη στα 4 είναι το κάτι άλλο. Επίσης σε αφήνει να τον χουφτώνεις και να τον ζουλάς χωρίς μα και μου που κάνουν κάποιες άλλες. Το πρόγραμμα έχει λοιπόν πολύ καλό γλείψιμο μετά την Ερατώ απο πάνω και μετά στα 4 -όπου αντέχει δυνατό σφυροκόπημα- και τελείωμα έτσι ή και πάλι με γλείψιμο. Αυτό βέβαια είναι το δικό μου πρόγραμμα γενικώς είναι δεκτική σε όλες τις στάσεις και σε ρωτάει πάντα τι στάση θες. Νομίζω είναι μια παρουσία που τιμά με το παραπάνω τα λεφτά που παίρνει και η βαθμολογία θα ήταν ανώτερη αλλά δε με άφηνε το σύστημα να βάλω πάνω από 7-8. Παρκάρισμα στην περιοχή βρίσκεις εκτός από Παρασκευή-Σάββατο βράδυ που είναι πιο δύσκολα τα πράγματα, αν και βολεύει πολύ και ο σταθμός μετρό Κεραμεικός. Αλλωστε η Ερωτώ είναι πάντα πρωινή βάδρια. Αυτή είναι η άποψή για την Ερατώ που φυσικά μπορεί να διαφέρει από τη δική σας. Καλή τύχη σε όσους θα συμμετάσχουν στην τρίτη κλήρωση του FreeFuckBouBet

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ερατώ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
159
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ampelale, donator, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2017
Εκανα λάθος στο μαγαζί, πρόκειται για το Κασσάνδρας 8Γ, αν μπορούν οι διαχειριστές ας το διορθώσουν!
02 Φεβρουαρίου, 2017
Δε λες το κυριότερο:

Της είπες ότι την κέρδισες στο λαχείο?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2