Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μη βρίσκοντας κάτι άλλο αξιόλογο κατέληξα στην Αφροδίτη που ούτως ή άλλως ήθελα να δοκιμάσω.Μπαίνεις στο σπιτάκι,την βλέπεις στο σαλόνι και λες υπερμούναρος 10/10 εμφανισιακά.Άντε 8/10 στη χειρότερη περίπτωση αν κάποιος είναι αυστηρός.Υποκειμενικά είναι αυτά όπως και να χει...Πέρασα με το απλό και ελάχιστος χρόνος αναμονής στο δωμάτιο.Αφού μέσα στο δωμάτιο τα βγάλει,το βυζί πιάνει πάτο.Πολύ χαλαρό 2.5αρι προς 3αρι.Επίσης κάνει και λίγο κοιλίτσα και έχει μικρό μεν,ωραίο δε κώλο.Τελείως γυμνή εγώ βάζω 6/10

Ευδιάθετη,ζεστή και επικοινωνιακή.Τον έτριβε αρχικά στα βυζιά της για να σηκωθεί και να βάλει το σκουφάκι με τον επαγγελματικό τρόπο,με το στόμα.Πίπα αρκετά καλή,με ρυθμό και γλώσσα πάρα πολύ.Κάναμε τις 3 κλασσικές στάσεις και είχε συμμετοχή και διάθεση σε όλες.Αρχικά ιεραποστολικά,σε κάποια φάση όταν ψιλοκουράστηκα,άνοιξε τα πόδια για καλύτερη διείσδυση.Μετά ανέβηκε πάνω και κουνιόταν αρκετά και σε κάποια φάση μου έπεσε και μου τον έπαιζε για να τελειώσω.Τη λέω πάμε στα 4 για να τελειώσω,γιατί έτσι δεν γίνεται.Εκεί με θέα τη κωλάρα της εννοείται πως τέλειωσα.Κάτι ψιλά βρωμόλογα,σφυροκόπημα,δέχεται μπατσάκια

Ντάξει έμεινα ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές,αλλά όχι ότι τρελάθηκα.Τυπική η κοπέλα,όχι κάτι το ιδιαίτερο.Για καμιά δοκιμή αξίζει πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, alladalla

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2017
Δεν την λες και Κυπρια...Μεγάλο χαμόγελο
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φαίνεται,αλλά την αναφέρω έτσι στον τίτλο γιατί έτσι συστήνεται,για κανένα άλλο λόγο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2