Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566508
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Εβελίν είναι μια πολύ όμορφη, μελαχρινή κοπέλα απ΄την Ουγγαρία.Την είχα δει σε μία τσάρκα μου και μου άρεσε πάρα πολύ.Είναι αδύνατη, με σφιχτό κορμί και κώλο, ωραία πόδια και γλυκό πρόσωπο.Όπως ακριβώς στις φωτογραφίες της, με μια μόνο διαφορά.Το στήθος της δεν είναι τόσο μεγάλο, αλλά 2άρι, στητό και φυσικό.Κάτι που δε με χάλασε καθόλου.Το σαλονάρισμά της ήταν αμήχανο, απλό και φαινόταν πολύ σφιγμένη, με απέτρεψε να περάσω στο δωμάτιο μαζί της εκείνη τη βραδυά.Όμως το όλο παρουσιαστικό της, έτσι όπως την είχα δει με τα άσπρα εσώρουχα που φορούσε, όπως κι η ομορφιά της έκαμψαν τις όποιες επιφυλάξεις είχα.Η συνάντησή μας έγινε βράδυ Κυριακής στο δωμάτιο Νο2 του συγκεκριμένου στούντιο, το οποίο είναι εκπληκτικό.Τεράστιο, διπλό κρεβάτι, μεγάλοι καθρέπτες στους τοίχους, διακόσμηση πολυτελούς ξενοδοχείου, άνετο ντουζ είναι το καλύτερο δωμάτιο στούντιο, που έχω περάσει μέχρι σήμερα.
Ελλείψη κόσμου η Εβελίν ήρθε αμέσως στο δωμάτιο.Κι αφού μιλήσαμε για τα τυπικά, έχοντάς την στα γόνατά μου, με σχετική δυσκολία, αφού δε μιλάει πολύ καλά αγγλικά, αφαίρεσε το κορμάκι που φορούσε και με ρώτησε, αν ήθελα να μου κάνει μασάζ.Μου έκανε θετική εντύπωση, αφού είχα πληρώσει για πρόγραμμα 69.Δέχτηκα φυσικά και ξάπλωσα μπρούμητα, όπου για περίπου ένα πεντάλεπτο απόλαυσα ένα ικανοποιητικό μασάζ απ΄τα χεράκια της.Αλλά δυστυχώς, όλα τα καλά τελείωσαν εκεί κι άρχισαν τα αρνητικά.Ήθελε να μου περάσει το προφυλακτικό, ενώ δεν είχα καν ερεθιστεί.Φυσικά, τη σταμάτησα και δεν την άφησα, ζητώντας να ξαπλώσει, για να ασχοληθώ με την κορμάρα της.Δεύτερο φάουλ, έβαζε τα χέρια της πάνω στα βυζιά της και δε με άφηνε να γλείψω τις ρόγες της, παρά μόνο να τις φιλήσω μια φορά.Τρίτο φάουλ, δεν ήθελε να με αφήσει να γλείψω το μουνί της.Αλλά, όταν της εξήγησα, ότι είχα πληρώσει για 69, με άφησε να ασχοληθώ με καθαρό μουνάκι της και τα παχυά μουνόχειλά της.Η πίπα της μονότονη, άτεχνη και βιαστική.Οπότε, αφού είχα ερεθιστεί της ζήτησα να ξεκινήσουμε ιεραποστολικά.Η συμμετοχή της ουδέτερη και τυπική, με πολλά κι υπερβολικά ψεύτικα βογγητά.Κι επειδή φοβήθηκα μήπως έχουμε κάποια αρνητική εξέλιξη, της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα, όπου έχοντας μπροστά μου την τουρλωμένη κωλάρα της, ανέβασα το ρυθμό μου κι έχυσα μετά από λίγα λεπτά.
Μπήκε στο μπάνιο, φρεσκαρίστηκε, μου είπε ότι θα είναι στην Αθήνα μέχρι τον Φεβρουάριο κι έφυγε, δίνοντάς μου δύο φιλιά στα μάγουλα.Δυστυχώς, ήταν μια ατυχής συνάντηση με μια, το ξαναλέω, πολύ όμορφη κοπέλα, μόνο και μόνο για το παλμαρέ.Τουλάχιστον, μου έμεινε το μασάζ, για να μετριάσει τις αρνητικές εντυπώσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Έβελιν
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius, Ιανουάριος, sisax87 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2017
Η παρακμή των στούντιο δεν έχει τελειωμό, κάποτε τα εσκαγες κ περνουσες καλά, πλέον παίζει από όλα τα στούντιο να αξίζουν 5-7 κοπέλες, οι υπόλοιπες γαματα με κεφαλαία γράμματα.
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γι΄αυτό έχω τα στανταράκια μου.Για να περνάω καλά.Πώς όμως να αντισταθείς σε μια τόσο όμορφη κοπέλα;έστω για το παλμαρέ κάποιες φορές το φυτιλιάζεις το αντίτιμο, για να περάσεις μαζί της. Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2