Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κριτική ,λοιπόν, για τη γλυκιά Σαμάνθα από την αλυσίδα του Μεγαλέκου και θα ξεκινήσω λίγο ανορθόδοξα.
Από τότε που οι «ευαγείς» οίκοι διαφημίζονται διαδυκτιακώς, είναι εντυπωσιακό πόσο σημαντικό ρόλο παίζουν για μια εργαζόμενη οι φωτογραφίες.
Όταν είναι καλές «ανεβάζουν» τις «μετοχές» της κοπέλας, ενώ όταν δεν έχει γίνει καλή δουλεία χαντακώνουν άδικα το κορίτσι.
Στην περίπτωση της Σαμάνθας οι φωτογραφίες είναι απαράδεκτα ερασιτεχνικές.
Δεν αναδεικνύεται το κορίτσι το οποίο είναι πετίτ, μικρό στήθος (τουλάχιστον αυτό φαίνεται) αλλά έχει έναν από τους καλύτερους πάτους που υπάρχουν και παρόλο που είναι αδύνατη, το σώμα της δεν είναι «μονοκόμματο» αλλά είναι υπέροχα «καμπυλωτό». Πρόσωπο γλυκιάς, καθημερινής, 20χρονης κοπέλας.
Στο σαλόνι βγήκε με αυτοπεποίθηση, έκανε μια φιγούρα στο στύλο, κάθισε δίπλα μου στον καναπέ όλο νάζι και χωρίς να εκβιάσει την απόφασή μου, δε μου άφησε περιθώρια επιλογής, πέρασα αβλεπί, μολονότι είχα στοχοποιήσει εκείνη την ημέρα άλλη εργαζόμενη.
Προκαταρκτικά πολλά, με φιλιά, χαϊδέματα, τριψίματα χωρίς καμιά βιασύνη.
Στοματικό πολύ καλό, στο κυρίως πιάτο, παίρνει πολύ καλές στάσεις, δεν «κλέβει», είναι εξαιρετικά ευλύγιστή, έχει υπέροχο, απαλό δέρμα, συνοδεύει τη συνεδρία με ηδονικούς αναστεναγμούς και όχι χαζά «Αχ, Βαχ», και γενικότερα είναι ευγενική και χαμογελαστή.
Μια –απροσδόκητα- πολύ καλή συνάντηση, με συμπεριφορά και απόδοση που δε συναντάς εύκολα σε 20χρονό πιπίνι.
Στούντιο καθαρό μεν, χρήζει ανακαίνισης δε (όπως τα περισσότερα στην Κωνσταντινουπόλεως), και πετσέτα σε σακουλάκι.
Τσάτσα ευγενική.
Πρόγραμμα 50 ευρώ με μασάζ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2017
Πρόσωπο γλυκιάς, καθημερινής, 20χρονης κοπέλας.
ναι ναι χαχα
ενα χαλι ινε τα μαγκαζια εκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1