Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οπως λεει και ο Τιτλος..Αποτυχημενο Πληρως το Πρωτο Γαμησι της Χρονιας!!Κεφάλι σε τοίχο! Η Μαριζα ειναι μια πανομορφη και πολυ σεξυ Βουλγαρακι γυρω στα 25,μελαχρινη με Βυζαρες και πολυ ωραια και απαλη επιδερμιδα,αλλα ως εκει!!ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!.Η τσατσα ολοιδια η γιαγια απο τα GooniesΜεγάλο χαμόγελομου προτεινει να μπω με το προγραμμα των 40 και ευτυχως ειχα μονο 30 αλλα αυτη η καργια επεμενε αλλα ΔΕΝ!!Γαμήσου Το δωματιο δεν ειχε ουτε θερμανση αλλα ουτε αιρ κουδισιον και ειχε μονο ενα αεροθερμο οπου παγωσε το Καυλι μου στην κυριολεξιαMoney Mouth Μπαινει μετα απο 5 λεπτα μεσα το μωρο οπου κανω κινηση να της Γλειψω τα βυζια και ισα ισα που ακουμπαω τα χειλη μου και μου λεει Νοο δεν θελω αλλοΧμμμ; λεω πλακα κανει και ξανακανω παλι κινηση και ξανα τα ιδια αυτη και τρωω το πρωτο στραβωμα.Μετα σε ημιπαραλυτο Πουλι παει να μου βαλει καποτα και της λεω ειναι Dead νεκρο Καυλωσε με λιγο και εκανε η Κουφαλα πως δεν καταλαβαινε.Μου φοραει το καποτιδιο και μου αρχιζει μια Μετριοτατη πιπα και ισα ισα που το Φιδι εδωσε σημεια Ζωης σταματησε και ανεβηκε απο πανω αλλα δεν το εχει η κοπελα.Την σταματαω και την βαζω στα 4 οπου μπορω να πω οτι ετσι Καυλωσα γιατι ειναι Αστερακι μονο να την βλεπεις ετσι και την Αρχισα στα Μπες Βγες ποτε αργα και ποτε γρηγορα και ποναγε και ελεγε Stop αλλα εγω Ανενδοτος μεχρι να Χυσω οπου και εγινε μετα απο λιγα λεπτα.Τελος καθως εφευγα ηθελα να τα Ψαλω στο Goonies αλλα κρυφτηκε η παλιο Νυφιτσα και ειχα και κατι Νευρα μετα γιατι δεν επαιρνε μπρος και το αμαξι και εμεινα κανα 10λεπτο προσπαθωντας!!...ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ και στις 2..ΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, waldy και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2017
Να σαι καλα ρε φιλε οποτε διαβαζω την κριτικη σου ειδικα τις τρεις τελευταιες γραμμες κλαθω απο τα γελια!! Βεβαια εσυ δεν περασες καλα αλλα εκανες απιστευτους χαρακτηρισμους!!
14 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σαι καλα φιλαρακι Χαιρομαι που σε εκανα και Γελασες..Το Goonies ομως δε θα μου την Γλιτωσει τοσο Ευκολα!!ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 86473
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2