Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταθεση στην Ελενα μετα απο πολυ καιρο. Παραμενει η ιδια καβλιαρα οπως οταν προωτοηρθε με την διαφορα οτι προσθεσε βυζαρες οπου ο τεχνικος εκανε χαλια δουλεια με τις ουλες να φαινονται απο κατω σαν να την εχουν μαχαιρωσει Money Mouth
Αρχικα ηρθε στο σαλονι και καθισε διπλα μου στον καναπε και με ετριβε με τα πορνοτακουνα της. Ε δεν ηθελα και πολυ και περασα στο δωματιο, ηρθε μετα απο λιγο και αφου εβγαλε τα νταραβερια που φορουσε καθισε πανω μου πολυ πιο προσεκτικη απο παλιοτερα που αγγιζε το μουνι της πανω σε γυμνο πουτσο. Μου εκανε ετσι σε αυτη την θεση κατι σαν χαλαρωτικο μασαζ, ωραιο ηταν εκεινη την ωρα και μετα προχωρησε σε προκαταρκτικα με φιλακια στο σωμα, μου εδωσε και τις βυζαρες της να τις χαρω και χαθηκα μεσα σε πορνοπαραδεισια βυζοκαβλα.
Στο τσιμπουκι που ακολουθησε προσπαθησε πολυ αλλα ακομα δεν το εχει οπως πρεπει αλλα ειναι τοσο δεκτικο μωρο που με αφησε να της γαμαω το στομα και αυτη ταυτοχρονα να με κοιταζει με τα πορνοματια της Έρωτας
Στο σεξ αλλαξαμε 3 στασεις οπου δεν εδειξε σημαδια βιασυνης αν και δεν αργησα και ιδιαιτερα, η θεα απο τον καθρεφτη οταν την καρφωνα στα τεσσερα σε συνδιασμο με τα πορνοβογγητα της με εκαναν να χυσω ποταμια μεσα στην ζεστη μουναρα της.
Μια αναλογη μεταμεσονυκτια καταθεση σε μια σταθερα καλη κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mpotofilos, azazel και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού