Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδακυ κυριακης μετα απο (τραπεζια, ποτα, κτλ) και διαβαζοντας στο site για την επιστροφη της εν λογω κοπελας (και απο παλίες κριτικες) κατηφωριζω στο εν λογω! Η υπηρεσια πολυ ευγενικη χωρις εκεινο το υφακι του (μαγκα, για τα δικα μου γουστα μου την δινει). Βγαινει το μωρο και λεω οπα εδω ειμαστε , ομορφο κοριτσακι μεσαιου υψους αδυνατο και καστανοξανθο με ενα βλεμμα πολλα υποσχομενο! Λεω το οκ και αναμονη καθως πριν περασω εγω μπηκαν αλλοι 2 Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ημουνα μεταξυ υπομονης και μπουλου απο την βαρεμαρα παρεμεινα ομως! Μετα απο κανα 20 ηρθε επιτελους η σειρα μου! Πληρωσα το πορνοπαραβολο (40€ για χαλαρο) και με το που μου ανοιγει η τσα2 την πορτα του δωματιου ητανε λες και ανοιξανε η πορτες της κολασεως μιλαμε πολλλλυυυ ζεστη (ακομα και στην κολαση πιστευω θα αναβουν κανα air condition να σπαει λιγο). Αναμονη 5λεπτα και μπενει μεσα το κοριτσι! Χειραψια στα ορθια (για τα τυπικα) και βουρ στο κρεβατι με χαδακια και αμεση επαρση σημαιας! Πιπα καλη και σφηχτη με καποτα (δεν μου αρεσει τοσο σφηχτα αλλα θα ξερω για την επομενη φορα ,ισως ακα ειναι καλυτερα) καβαλαει το κοριτσακι και αρχιζει να κοπανιετε για κανα 2 λεπτο απο μονη της με γυρναει στην κλασσικη (αυτη κατω) οπου εκει πηρα το παιχνιδι επανω μου και αρχιζει το σφυροκοπημα ετσι ηρθε και η καταθεση μεσα της! Καλο social time μου ειπε οτι δουλευε και πριν 2 χρονια εδω και τωρα ξαναγυρισε (Willcomen Ματάκι). Θα προτημηθει δεοντως με μεγαλυτερο προγραμμα εαν μεινει καιρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
nikos neapolitis38
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
49
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού