Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177011
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βράδυ Κυριακής με αρκετή κίνηση στους κεντρικούς δρόμους της Αθήνας μετά από μια μικρή βόλτα σε άλλους οίκους κατέληξα στο οίκο της Λέλας Καραγιάννη στον αριθμό 35.

Την ώρα που έκανα την επίσκεψη στον οίκο δούλευαν δύο κοπέλες,η Sunny και η Natalie.

H Sunny με αρκετά κιλάκια παραπανίσια,πολύ ζεστή και με βλέμμα αλλά και προσέγγιση που αφήνει πολλές υποσχέσεις ίσως ιδανική περίπτωση για κάποιους αλλά όχι για εμένα.

Η Natalie πολύ όμορφο milf με ξανθό κοντό μαλλί και βλέμμα γεμάτο με υποσχέσεις.

Μετά από μικρή συζήτηση με την κυρία της υπηρεσίας πέρασα για full πρόγραμμα με μασαζ,69,ελεύθερο στοματικό με το πορτοκαλί εισιτήριο.

Στα τις συνεύρεσης η Natalie ξεκίνησε με χάδια και φιλιά σε επίμαχα σημεία και στην συνέχεια περάσαμε στο μασάζ.

Το μασάζ πολύ καλό με ποσότητα κρέμας τόσο όσο να μην χρειάζεται να σκουπίζεσαι ή να νιώθεις λες και σε έχουν αλείψει σαν γαλοπούλα έτοιμη για το φούρνο.Ιδανική πίεση με τα δάκτυλα στα κατάλληλα σημεία έτσι ώστε το μασάζ να είναι ιδανικό και να προσφέρει χαλάρωση.Κουλ

Έπειτα ήρθε η σειρά μου να την χαλαρώσω με την γλώσσα μου κάνοντάς της μασάζ στα επίμαχα σημεία και στις απολήξεις του κεντρικού και του περιφερειακού νευρικού συστήματος.Σπασίκλας

Η Natalie ενθουσιασμένη από την περιποίηση έδωσε το 100% της για να με ευχαριστήσει με φιλιά και περιποίηση των ευαίσθητων περιοχών με λαχτάρα ασκώντας ίσως λίγο παραπάνω πίεση πράγμα όμως που δεν με ενόχλησε.Χαμόγελο

Στην ερωτική πράξη ανέβηκε "καβάλα στο άλογο" όπου παρέμεινε για κάποια λεπτά,στην συνέχεια περιποιήθηκε ξανά το μόριο μου και γύρισε σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια ψηλά.Σε αυτή την στάση μείναμε για αρκετή ώρα όπου και η Natalie έδωσε τους χυμούς της και μετά από κάποια λεπτά τους έδωσα και εγώ.Ντροπή

Συνοψίζοντας,είχα μια πολύ καλή εμπειρία με μια πολύ έμπειρη και θερμή γυναίκα ιδανική για milf lovers.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού