Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, ύστερα από δύο πολύ καλα πιτσιλίσματα, ε να μην είχα κ ένα τρίτο μέτριο? Μεσημεράκι κατά τις 3 σήμερα, πήγα με την ελπίδα να πετύχω την ξέκωλη Αναστασία. Βγήκε η Ξένια, λεπτή, κανονικό ύψος και κάτι βυζάρες για σεμινάριο. Λέω θα μπω δεν γίνεται. Μπαίνω, κλασσικά 30Ε, η Ξένια έκανε φιλότιμη πίπα και δεν είχε πρόβλημα να της βάζω δάχτυλο, αρκετή ώρα αφού φροντίζω να περνάω μεσημέρια για να μην έχει κόσμο. Μετά ανέβηκε από πάνω μου, όταν πια είχε γίνει ο π***ος μου καγκελόπορτα, και άρχισε ένα πολύ καυλωτικό κούνημα, με σούπερ κινήσεις και απίστευτά βογγητά, Ενώ είχα γίνει πύραυλος, αυτή έριξε στροφές! Όταν αποφάσισα να την χουφτώσω, βρήκα πως τα τέλεια βυζιά της ήταν σιλικονούχα (χαχα ούτε ακρυλικό χρώμα να περιέγραφα), ενώ και ο κώλος της ήταν χαλαρός σχετικά. Έχυσα στα χέρια της, αφού μου έβγαλε τον κυρ σκούφο και πήρε τον έλεγχο του πηδαλίου. Ευγενική και φιλότιμη, αλλά με τίποτε Αναστασία ή Αλεξάνδρα από τις προηγούμενες ημέρες. Δεν είναι άσχημα για μεσημέρι, αλλά όχι και να τρελλέστε κιόλας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2007
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού