Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στην εν λογώ κοπέλα τη προηγούμενη εβδομάδα μιας και τη έτυχα σε τσάρκα και ήταν καιρό στη λίστα δοκιμής μου.

Στο σαλοναρισμα ήρθε το μωρό με βυζιά έξω και φωνή νιαουριστικη , με το που κατάλαβα ότι είναι αυτή μπούκαρα να δω αν ισχύουν όσα λέτε.
Μπήκα με ελεύθερο 40€
Πλένομαι και έρχεται στα γρήγορα το μωρό.
Ξεκινάμε χουφτώματα , φιλιά δεν δίνει .καθόλου.
Ερωτάει άμα πλύθηκα λες και θα της τον έδινα μες τη μπιχλα και το κατουρά , επιβεβαιώνω και πέφτει καρφί για βαθύ τσιμπούκι με παίξιμο γλώσσας .
Με ευχαρίστησε είναι η αλήθεια ο τρόπος της και η τεχνική παρόλο που αρνήθηκε ευγενικά να γλύψει αρχιδια.

Σχετικά με το σφυροκόπημα τώρα , 3 κλασικές στάσεις είχε το πρόγραμμα με καλή συμμέτοχη αν και δεν είχε καμία διάθεση να ικανοποιηθεί αυτή παρά μόνο να ξεμπερδεύουμε. Τέλειωσα σε ιεραποστολικό ενώ με κοιτούσε με τα άδεια της μάτια σφίγγοντας με μέσα της.
Φιλί στο μάγουλο και αποχαιρετισμός.

Καλή εμπειρία , πλακά έχει που είναι ελληνίδα και λέει μαλακιές αλλά πιστεύω πως κι εδω είναι για μια άντε το πολύ σε λειψυδρία δυο φορές.

Ελπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2016
Η κοπέλα είναι πολύ καλή ως χαρακτήρας κυρίως και στο κρεβάτι.Λογικά θα τη πέτυχες σε κακή μέρα.Αν διαβάσεις κριτικές,όλες θετικές είναι νομίζω.Έστω οι περισσότερες αν όχι όλες.Σε μένα πάντως έδωσε φιλιά όταν είχα πάει στο Godiva που ήταν προηγουμένως
16 Δεκεμβρίου, 2016
γεια σας να σ κανω μια ερωτιση πρωτον λογο υγεινις ρωταο απλα δεν καταλαβενω κατι οταν δεν σας ρωτανε ι κοπεελεσ λετε να δεν με ρωττισε κανε και μου εκανε πιπα ετσι οταν σας ρωτανε παλι εχετε τιν απορια δεν καταλαβενο γιατι το κανεις τοσο θεμα εγω ειμαι υποχρεωμενι να το ζιτησο για μενα .... και δεν ειναι κακο... και αμα ειμουνα νεβριαζενη να εισαι συγουρος οτι δεν θα μπενες μεσα γιατι γενικος εγω φευγω απο το μαγαζη απλα δεν μπορο να τεριζω με ολους Ματάκι νασε καλα για το σχολιο
17 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλλω , γι αυτο κι εγω δε σε ρωτησα αμα πλυθηκες πριν ερθεις !
17 Δεκεμβρίου, 2016
Δεν παω σε κανενα πελατη αμα δεν εχω κανει μπανιο και αμα εχω αλλο δωματιο κανω και προστα στο πελατη Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4