Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124470
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού είχα ενημερωθεί ότι σήμερα το πρωϊ δούλευε η Αλέξια στο εν λόγω μαγαζί, πλύθηκα, ξυρίστηκα, ντύθηκα και το επισκέφτηκα κατά της 11:30. Ωραία μέρα είχε, έτσι σκέφτηκα να πάω με τα πόδια και τη συγκοινωνία για να κάνω και βόλτα. Μόλις έφτασα, χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξε μια συμπαθητική τσατσά, η οποία μου υπέδειξε το σαλονάκι μιας και τα δωμάτια ήταν γεμάτα. Μόλις ελευθερώθηκε ένα δωμάτιο με ρώτησε αν γνώριζα την κοπέλα και της είπα "φυσικά". "Ο κύριος είναι πελάτης σου" φώναξε στην γλυκιά Αλέξια, που ετοιμαζόταν να μπει στο δωμάτιο. Τότε έρχεται η Αλέξια και με ένα μεγάλο, σχεδόν παιδικό, χαμόγελο με καλημερίζει! Πλήρωσα τα σχετικά και πήγα στο δωμάτιο. Το δωμάτιο όπως πάντα καθαρό και προσεγμένο, αλλά διέθετε μόνο νιπτήρα (γι' αυτό 9). Αφού περίμενα αρκετή ώρα, δικαιολογημένο λόγω πληρότητας, εμφανίστηκε η αγαπημένη μου!!! Το χαμόγελο της σε σκλαβώνει κατευθείαν και ξεχνάς οποιαδήποτε προβλήματα μπορεί να έχεις. Αφού μιλήσαμε αρκετή ώρα, ήρθε και ξάπλωσε στην αγκαλιά μου. Τότε άρχισε τα χάδια σε όλο το σώμα μου. Αφού με ξάπλωσε, ήρθε και χώθηκε πάλι στην αγκαλιά μου!!! Μετά από αυτά άρχισε την πίπα, που όπως πάντα ήταν αργή, βασανιστική, απολαυστική και πολύ ερεθιστική. Με την κοπέλα αυτή μ' αρέσουν δύο στάσεις: το ιεραποστολικό και το πισωκολλητό. Σήμερα προτιμήσαμε το ιεραποστολικό. Ενώ την είχα από κάτω μου, κάποια στιγμή τυλίχτηκε γύρω μου ενώ με τα νύχια της άρχισε να γραντζουνάει ελαφρώς την πλάτη μου!!! Κάποια στιγμή, ενώ όλα αυτά συνέβαιναν τελείωσα μέσα στην απόλυτη ικανοποίηση!

Ειλικρινά, δεν έχω περάσει τόσο καλά ούτε με κοπέλα μου. Η Αλεξία είναι μια πολύ καλή και γλυκιά κοπέλα, δεν είναι για άγριες καταστάσεις αλλά για gfe (girlfriend experience)καταστάσεις. Προσοχή! Mην την δείτε σαν σκεύος ηδονής αλλά σαν ένα πλάσμα γλυκό με αισθήματα, τότε θα σας ανοιχτεί...σε όλο της το μεγαλείο.

Αλέξια σ' ευχαριστώ για άλλη μια φορά και να είσαι σίγουρη ότι θα με βλέπεις τακτικά!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού