Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψή μου έγινε πριν περίπου 2 μηνες και την ανεβάζω ετεροχρονισμένα, για να προσθέσω και εγω, για την ενημέρωση των φίλων συμπουρδελιάρηδων, την εμπειρία μου.
Η Μαρία, μου έκανε κλικ απο την πρώτη στιγμή, ειναι πολύ όμορφη κοπέλα, μελαχρινή, με κανονικό ύψος (1.65 περίπου), γύρω στα 23+, με πολύ ωραίο και σφιχτό κορμί, με εξαιρετικό στήθος, το οποίο είναι μεν "φτιαγμένο", αλλά έχει γινει εξαιρετική δουλειά και το αποτέλεσμα ειναι τέλειο. Η κούκλα, έχει τα κανονικά κιλά για το ύψος της και διαθέτει πολύ αρμονική και καυλωτική πίσω όψη. Στο σαλόνι ειναι πολύ φιλική και ξεσηκωτική. Όπως καταλαβαίνετε, ανταποκρίνεται πλήρως στις προδιαγραφές μου και πήρα το πλήρες πρόγραμμα με τζακουζι. Πέρασα στο πολύ καθαρό δωμάτιο, όπου υπήρχε πετσέτα καθαρή και όλα τα απαραίτητα για ντουζάκι και τζακουζι. Μόλις ετοιμάστηκα, μπήκε το μωρό! Με πολύ καλή διάθεση, με χαμόγελο και με πολύ θετική ενέργεια, σε κάνει να νιώθεις οικία απο την πρώτη στιγμή! Αρχίσαμε, στα όρθια, τις περιπτύξεις και τα χάδια. Το στήθος της είναι για εξαιρετικά αρμονικό, η αίσθηση οταν το χαϊδεύεις ή το πιάνεις είναι πολύ καλή και το απόλαυσα δεόντως, με παράλληλα χουφτώματα και χάδια σε όλο το σώμα της, τα οποία δεχόταν ευχαρίστως και μάλιστα ανταπέδιδε! Η υφή του δέρματός της είναι μεταξένια και τα χάδια γινονται απόλαυση! Ακολούθησε το βούτηγμα στο αφρισμένο τζακούζι, όπου ακολούθησε ένα απολαυστικό παιχνίδι με γλυψήματα παντού, χάδια, πιασίματα και γρήγορα έγινα τούρμπο! Το Μαράκι, πήρε το σκληρό μου όργανο και άρχισε ενα καταπληκτικό γλύψιμο, με πολύ γλώσσα, με ρουφήγματα, με εναλλαγές και γενικά ενα τσιμπούκι που μου έχει μείνει αξέχαστο! Η συνέχεια ήταν ακόμη καλύτερη, καθως απο την πλευρά της Μαρίας υπήρχε άριστη διάθεση για ο,τιδήποτε ζητούσα και συμμετείχε στο παιχνίδι όχι μόνο χωρίς να δυσανασχετεί, αλλά απεναντίας, μου έδειχνε οτι το ήθελε και οτι συμμετείχε απολαμβάνοντας και αυτή το ερωτικό παιχνίδι! Ετσι, ο συνδυασμός εμφάνισης, κορμιού και διάθεσης εκ μέρους της, αποτέλεσαν το τέλειο ερωτικό μείγμα που με απογείωσε! Προφανώς, υπήρχε μεταξύ μας και η κατάλληλη χημεία, όπως φάνηκε απο την πρώτη στιγμή που συναντήθηκαν οι ματιές μας! Συνεχίσαμε στο κρεββάτι, αφου σκουπιστηκαμε, όπου τα δώσαμε όλα! Πολλές στάσεις στο κρεββάτι αλλά και στα όρθια, ατελείωτο σφυροκόπημα, ανταπόκριση απο το μωρό με πολύ υγρασία στο μουνάκι της και με καλή διάθεση, χωρίς περιττή προσποίηση, δέχτηκε όλα οσα ζήτησα και μάλιστα πήρε και η ίδια αρκετές πρωτοβουλίες! Σε καμία στιγμή δεν έδειξε να βιάζεται ή να δυσανσχετεί και σε όλη την διάρκεια ήταν θερμή και ερωτική, λες και ήταν η ερωτευμένη μαζί μου, λες και ήταν η γκόμενά μου! Μετά το τέλος, η Μαρία έμεινε για συζήτηση, διατηρώντας την φιλική και ερωτική ατμόσφαιρα μέχρι που εφυγε με ενα ακόμη βαθύ γλωσσόφιλο. Εφυγα παραπατώντας με ενα χαμόγελο αποχαύνωσης! Την επομένη, με το μυαλό κολλημένο στη Μαρία, επανέλαβα την επίσκεψη, όπου και πάλι πήρα το πλήρες πρόγραμμα. Το μωρό ήταν ακόμη μια φορά άψογο και ακολούθησαν πάλι σκηνές ερωτικής έξαρσης, τις οποίες δεν περιγράφω ξανά, για να μην γινω κουραστικός. Έφυγα και πάλι με τις καλύτερες εντυπώσεις! Η βαθμολογία μου είναι 10 με τόνο σε όλα, αλλά το σύστημα δεν μου επιτρέπει καλύτερους βαθμούς απο αυτούς έβαλα. Δυστυχώς, απο την Θεσσαλονίκη ήμουν περαστικός (τυχεροί Θεσσαλονικείς!) και περιμένω με ανυπομονησία να βρεθώ πάλι εκεί για να μπορέσω να απολαύσω ξανά και ξανά την άκρως ερωτεύσιμη Μαρία, την οποία σκέφτομαι συχνά, αφού με καμία άλλη δεν είχα, έκτοτε, παρόμοια εμπειρία Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2016
Τυπε, πως γινετε να εχεις γραψει στο θεμα, Οίκοι ανοχής Κρήτη / Χανιά, αρα εισαι απο Κρητη.???
...και να μην ξες την Μαρια.?? Που δουλευε στα Χανια.??? Χμμμ;Χμμμ;
07 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπάκο, θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο? Η πραγματικότητα στην ζωή, ειναι συνήθως πολύ πιο πολύπλοκη και δεν ερμηνεύεται με απλοϊκούς συνειρμούς του είδους " ο μπαγλαμάς ειναι όργανο - ο αστυνομικός ειναι όργανο ΑΡΑ ο αστυνομικός ειναι μπαγλαμάς" - οι απλουστεύσεις οδηγούν σε λάθος συμπεράσματα!
07 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε το τι θεωρω τον εαυτο μου το μονο σιγουρο ειναι οτι εσενα δεν σου πεφτει λογαριασμο.
Στην ερωτηση μου δεν απαντησες ομως....ή δεν σε βολευει να απαντησεις...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3