Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν κανά 2μήνο με ένα φίλο κάναμε τσάρκα και κατέληξε στην Έλενα όπου μου μίλησε με τα καλύτερα λόγια γι αυτήν συν το ότι έχει θετικές κριτικές στο site.Κατευθείαν λοιπόν πήγα στο εν λόγω σπιτάκι και ρωτάω την τσατσά..Έλενα; Μάλιστα μου απαντάει και δίνω το πορνοπαράβολο των 40€ και περνάω στο δωμάτιο.Ευγενική μου φέρνει αμέσως πετσέτα για μπανάκι.Ένα υπέροχο και συμπαθέστατο πλάσμα.Με το που μπήκε στο δωμάτιο,όρμηξε κατευθείαν πάνω μου το θηρίο με αγκαλίτσες και φιλάκια.Τριβόταν πάνω μου και ξεκίνησε ένα αισθησιακό γλύψιμο,μέχρι που μου γίνε κάγκελο.Πίπα ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΗ,Ρουμάνικης σχολής ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Πάνω-κάτω πάνω-κάτω,τον έβγαζε και έκανε παιχνιδάκια με τη γλώσσα και άριστη περιποίηση αρχιδιών.Αρχικά ανεβαίνει πάνω μου και κουνιέται ασταμάτητα Ναι!Ναι!,για κανά 5λέπτο.Ιεραποστολικά μετά,το ίδιο απολαυστική,σηκώνοντας κιόλας τα πόδια για καλύτερη διείσδυση και κάρφωμα.Το καλύτερο το κρατήσαμε για το τέλος,στα 4.Απίστευτη,αντέχει δυνατό σφυροκόπημα όπου τα δώσα όλα Κατσικογάμης.Δεκτική και σε μπάτσες,όπου της άρεσε.Ανέλαβε και αυτή για λίγο,πηγαινοέρχοντας μπρος πίσω προς εμένα.Και το τέλος ήρθε με χύσιμο στις βυζάρες της.Αφού πήγε στο νιπτήρα και πλύθηκε,με αγκάλιασε ζεστά και με αποχαιρέτησε...Η κοπέλα είναι από τις καλύτερες στη πόλη μας μπορώ να πω,πάντα θέλει να ικανοποιήσει στο μέγιστο τον πελάτη και συνιστάται ανεπιφύλακτα.Δεν είναι όμως για μοντελολάτρες.Εννοείται πως θα ξαναπάω πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kostkast, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού