Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού τσέκαρα όλα τα σπιτάκια της περιοχής και ξενέρωσα με την όλη φάση κατέληξα για δοκιμή στην πιπίνα Χριστίνα στο Λουξ. Ναι!
Από Ουκρανία το μωρό 22χρονών καστανό μακρύ μαλλί, ψηλό με ωραίο γυμνασμένο σώμα, σφιχτό κώλο και φισκό ωραίο 3αρι βυζί πέρασα με το απλό των 30. Μεγάλο χαμόγελο
Για αρχή εκείνη μου τον έπαιζε και εγώ της έδινα φιλάκια όπου γαργαλιόταν στα βυζιά και το σώμα και περάσαμε στην πίπα μέτρια δεν τρελάθηκα
έπαιρνε μόνο το κεφάλι γιατί όλη μέσα πνιγόταν το μωρό Μεγάλο χαμόγελο
Πρώτη στάση αυτή από πάνω καλή κίνηση σε γρηγόρο ρυθμό, μετά ιεραποστολικό για αρκετή ώρα με ενναλαγές της στάσης μου άρεσε πάλι έντονα Γλώσσα και μετά την γάμησα
στα 4 πισωκολλητό κ ξαπλωτό Κατσικογάμης πολύ καύλα, εκεί πήγα να την χύσω στο σώμα δεν με άφησε και ξενέρωσα Κεφάλι σε τοίχο! έτσι την γάμησα ξανά σε στάση αυτή από πάνω ανάποδα
και με λέει πρέπει να χύσω δυσκολεύτηκα γιατί έφευγε η καύλα αλλά ήρθε το τέλος με μαλακία Μαλακία χαιρέτησα το μωρό και έφυγα για το επόμενο γαμήσι... Καπέλο
Γενικά το πιπίνι αξίζει για δοκιμή και για 2η φορά έχει ωραίο γυμνασμένο σώμα και αντέχει δυνατό γαμήσι δεν παραπονέθηκε ιδιαίτερα,
φιλιά στο στόμα και γλείψιμο στο μουνί δεν αφήνει, ούτε δάχτυλο μέσα της αλλά θα ξαναπάω κάποια στιγμή να την κανονίσω!!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού