Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364362
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απρόσμενο πρωινό διάλειμμα απο την εργασία και ευκαιρία για μια γρήγορη εκτόνωση...
Ρίχνοντας μια ογρήγορη ματιά στις βάρδιες των studio που με βολεύουν, βρήκα στο 373 την Τζέσικα που απο μια κριτική φίλου, σωματικός πίστευα ότι ήταν αυτό που μου ψάχνω συνήθως,αδύνατη, όμορφο προσωπάκι και όχι σπαζαρχίδο...
Βούρ στο κατάστημα, πάρκινγκ άφθονο όλες τις ώρες,υποδοχή ευγενέστατη τσατσά και σαλονάρισμα απο Τζέσικα όπου και την επέλεξα άμεσα.
Όντως αδύνατο σωματάκι(όχι εντελώς στεγνό), μέτριο ύψος, μικρό βυζάκι...αλλά με δυνατή ρογάρα...τέλεια απαλή επιδερμίδα και γλυκό προσωπάκι.
Ντουζάκι απαραίτητα και άφιξη της κοπέλας ενώ ήμουν όρθιος ακόμα με την πετσέτα...
Αγκαλιά και μερικά φιλάκια για γνωριμία τα οποία ήταν αρκετά για το πρώτο "ατσάλωμα"...
Επίθεση απο νωρίς απο μένα με γλυψιματάκια στα όρθια σε όλο της το σώμα και οπισθοχώρηση της αμυνόμενης προς το κρεβάτι....ξάπλα...και ολικό γδύσιμο, όπου με τα χέρια τεντομένα πάνω απο το κεφάλι της, έδειχνε να το απολαμβάνει με αισθησιακές γκριμάτσες και ωραίες διακριτικές κραυγούλες...
Μουνάκι όμορφο καλοσχηματισμένο (δεν έγλειψα), χαιδεματάκι με απαλό δαχτυλάκι...
Ώρα για τσιμπουκάκι (με προφύλαξη), αργό χωρίς πολύ χέρι και μετά την επίτευξη της επιθυμητής στύσης, ιεραποστολικό με την Τζέσικα να ακολουθεί όποιο ρυθμό επιθυμούσα...
Πάνω τέζα ανοιχτά ποδαράκια και κάρφωμα, πλαγιαστά, κλειστά....ότι ήθελα η Τζέσικα με χαμόγελο το εκτελούσε και τέλος βαθιά μέσα της με το κωλαράκι της σφικτά στις παλάμες μου...
Συνοψίζοντας θα πώ ότι για αυτό που έψαχνα η Τζέσικα με κάλυψε στο έπακρο.
Δεν ξέρω αν κάποιος ζητήσει PSE καταστάσεις , πως ανταποκρίνεται η νεαρά, αλλά για GFA το πάει μιά χαρά !
Ξέχασα να πώ στην αρχή, ότι κοπέλα είναι Ρουμάνα με αρκετά χρόνια στην Ελλάδα και πολύ καλά Ελληνικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, Cornelius, Kentavros.86

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού