Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316373
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν ο τίτλος τα λέει όλα Κεφάλι σε τοίχο!
Ήταν ένα απο εκείνα τα απογεύματα που έχεις καύλες αλλά δεν έχεις λεφτά για Call Girl και συμβιβάζεσαι με την ξεπέτα ενός Studio. Μαλακία
Γνωρίζεις απο πριν ότι θα είναι ξεπέτα αλλά μπρος στην καύλα δεν υπολογίζεις και πολλά. Έτσι και εγώ λοιπόν κατηφόρισα προς το Μελαντίας 50
όπου μετά απο συνοπτικές διαδικασίες παρουσίασης των κοριτσιών, διάλεξα την Βάλια και αφού πέρασα στο δωμάτιο και μπανιαρίστηκα, την περίμενα.
1ο αρνητικό μπήκε χωρίς να χτυπήσει την πόρτα Θυμός λέω ντάξει η κοπέλα βιάζεται θα ρθε και αλλος πελάτης μιας και άκουσα το κουδούνι όσο πλενόμουν.
2ο αρνητικό που πάει και ξαπλώνει στο κρεβάτι και με κοιτάει με ένα ύφος "μακάρι να μπορούσα να εξαφανιστώ" λες και είμαι κανας κουασιμόδος
Το προσπερνάω και αυτό και πάω λίγο να την χαιδέψω-χουφτώσω όπου και τινάζεται και με ρωτάει αν έκανα μπάνιο απο την στιγμή που και ακόμα
βρεγμένος ήμουν αλλά και τα νερά δέσποζαν στην μέση του δωματίου. Της λέω έχω κάνει μπάνιο και αρχίζω να την γλύφω στο στήθος όπου και εκεί
χίλιες δυό παρατηρήσεις.. Κεφάλι σε τοίχο! Δεν γαμιέται λέω αφού πλήρωσα ας τελειώνω να φύγουμε οπότε και την ξεκινάω μία πίπα με τέτοια μανία όπου δύο φορές
εσκεμένα την έπνιξα.. Να μην τα πολυλέω με καβάλησε και ξεκίνησε ένα τελείως αντικαυλωτικό γαμήσι όπου και την γύρισα στα 4 έκλεισα τα μάτια και τελείωσα.
Πριν βγάλω το προφυλακτικό και προλάβω να το πετάξω ακούω ένα "Γεία σου" και την βλέπω στην πόρτα να φεύγει..
Όταν έφευγα σκέφτηκα ότι σε κάτι τέτοιες καταστάσεις καλύτερα να ρίχνω μία παχιά και να σκέφτομαι πιο λογικά (εξού και ο τίτλος) παρά να κάνω
κασκαντεριλίκια σε Studio. Όπως και να χει την συγκεκριμένη κοπέλα δεν πρόκειται να ξανατιμήσω ποτέ παρά το ωραίο στήθος της
και το μπαμπάτσικό σώμα της τα οποία στάθηκαν αφορμή στο να την προτιμήσω σε σχέση με τις άλλες κοπέλες μιας και ο χαρακτήρας της ήταν πολύ χάλια
και μονίμως έιχε ένα τουπέ. Στο τέλος με ρώτησε η τσατσά αν πέρασα καλά, την κοίταξα, της εξέφρασα μια δυσαρέσκεια όπου φάνηκε να καταλαβαίνει και έφυγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βάλια
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baggelaras, Ιανουάριος, Manager69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2016
φίλε είχα παρόμοια εμπειρία γι αυτό εχω αρχίσει να αποφεύγω τα γαμήσια επί πληρωμής (αν κάτσει φάση καλός αλλιώς πηχτή ) Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1