Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177012
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική στις αρχές του περασμένου μήνα.

Αν και η περιοχή είναι αρκετά δύσκολη στο παρκάρισμα ήμουν πολύ τυχερός και βρήκα σχεδόν απέξω αλλα αυτο καθαρα απο τυχη πιστευω οποτε χαμηλά η βαθμολογία στην πρόσβαση με ΙΧ.

Μπαίνω μεσα η τσατσά πολύ ευγενική και ωραίος χώρος μου έδειξε δυο κοπέλες αποφάσισα να πάρω την Αναστασία.

Το δωμάτιο ωραίο και καθαρό με μπάνιο μέσα, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες. Μετά από λίγη αναμονή ήρθε κι αυτή...
Αρκετά φιλική και καλή στο social. Στα της εμφάνισης δεν τρελάθηκα.... Η κοπέλα δηλώνει ελληνίδα μελαχρινή με καπως σκουρο χρωμα δερματος, σχετικά ψηλή δλδ άνω του 1,65 με αρκετά πιασιματάκια και κυτταρίτιδα αλλά δεν τη λες και χοντρή, βυζάκι σχετικά πεσμένο πάντως. Οι φωτογραφίες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες...

Στα του αγώνα προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, δεκτική σε οτι ζητησα, καλή στο στοματικό, καλή και στις υπόλοιπες στάσεις που δοκίμασα, αλλά σε ιεραποστολικό μου άρεσε πολύ καθώς κοιταζε με λάγνο βλέμμα όπου και κατέθεσα μετά από λίγο...
Στο τέλος έκατσε λίγο ακόμα παραπάνω και πιάσαμε κουβέντα και φεύγοντας με ευχαρίστησε...

Για τα λεφτά και τις υπηρεσίες που προσφέρει το συγκεκριμμένο στουντιάκι πιστεύω αξίζει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.197
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού