Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83103
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στη Μιρέλα. Την κοπέλα την είχα ξαναπάρει δύο φορές αλλά έχει περάσει πάνω από χρόνος. Σαν παρουσία σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη. Πολύ ωραίο κορμί, ψηλή σίγουρα 1,70, αδύνατη αλλά skinny σε καμία περίπτωση, άσπρο υπέροχο δέρμα, μικρό αλλά λαχταριστό στήθος με τέλειες ρώγες κάγκελο, κώλος ποίημα, συμπαθητική φάτσα, φέρνει σε Βανδή αλλά έχει λίγο περίεργες γωνίες. Μοντελομιρέλα ως γνωστόν. Πρόγραμμα 40 ευρώ με γλειψιματάκι. Μπαίνει το μωρό χαμογελαστό και με έντονη διάθεση για παιχνίδι. Χαδάκια, φιλάκια στο στήθος και η ρώγα κατευθείαν κάγκελο. Πέρασμα καπότας και καλούτσικη πίπα, με προσπάθειες για deep για αρκετή ώρα. Σειρά μου για περιποίηση. Το μουνάκι της μικρό, παιδικό σχεδόν, πεντακάθαρο. Η στάση βέβαια που πήρε δεν βόλευε και πολύ. Δεν αντέδρασε όμως σχεδόν καθόλου στο πιπίλισμα που της έκανα (μάλον πρέπει να βελτιώσω την τεχνική μου) μόνο κανα δύο φορές έκλεισε σφιχτά τα πόδια της γύρω από το κεφάλι μου αλλά τελείως fake. Πρώτη στάση ιεραποστολικό, με μικρές παραλλαγές και τα πόδια της στους ώμους. Αντέχει σφυροκόπημα αδιαμαρτύρητα. Συνέχεια με doggy, καλό στήσιμο, υπέροχη θέα, σφυροκόπημα για λίγο και κατόπιν παρότρυνσης μου, τελείως μπρούμυτα αυτή και εγώ από επάνω μέχρι να έρθει το τέλος χωρίς να αργήσει πολύ. Συνολικός χρόνος παραμονής 20 λεπτά περίπου. Γενικά πολύ ευχάριστη αίσθηση και πολύ καλή αύρα. Η κοπέλα δείχνει ότι θέλει να σε ικανοποιήσει και προσπαθεί να το κάνει χωρίς να κάνει αγγαρεία. Αν ήταν λίγο πιο μικρόσωμη (γενικά προτιμώ πολύ petite) έδινε γλωσσόφιλα και άφηνε και δάχτυλα θα ήταν το ιδανικό. Σίγουρα VFM αυτή τη στιγμή. Την βλέπω να γίνεται στανταράκι στο μέλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
358
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού