Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364297
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυγουστος Αθηνα λιωμενος απο καλοκαιρινες καυλες γυρνωντας απο παραλια
ειπα να κανω τη πρωτη επισκεψη στη Μαρινα.Η κοπελα εμφανισιακα ειναι οκι κραταει τα στανταρ
με ομορφο κορμακι σφηνακι, βυζακι πεταχτο και μοστρα τη κωλαρα.
Περνω το προγραμμα με το μασαζ και περναω στο δωματιο. Η Μαρινα σκαει τη καβλαντιζω και ξεκιναει
να μου κανει τουερκ στο τοιχο κ να μου χορευει.
Ειναι απολυτη εμπειρια gf γλωσσοφιλο επμειρο δεν το συνηθιζω αλλα ουτε που το κατακαβα για ποτε εγινε.
Αφου φασωονομαστε λιγο ακομα μου πρτεινει να με ρουφηξει λιγο και μετα να μου κανει μασαζ, συμφωνησα δυστχως!
Περναει σκουφι κ ξεκιναει ενα τσιμπουκι τρομερο με πολυ ρουφηγμα στις μπαλες οντας πολυ καυλομενος πηγα να χυσω
της ολα οπα γιατι χανομαστε σταματαει κ της τραβαω να καβαληση, το μωρο γαμιοτανε λεσ κ το γουσταρε μη σας πω
οτι νομιζω οτι ενιωθα το μουνακι τησ φουλ υγρο. Το πολυ σε 5 λεπτα εχυσα (γαμωτο).
Ρε Μαρινα της λεω τι εκανες!! μου λεει ρε μωρο μου αφου εισουνα πολυ καυλομενος με ενα υφοςπραγματικα αξιολατρευτο.
Μου ειπε γυρνα για μασαζακι μετα το γαμιση τωρα, την εστειλα μεσα σε 3 λεπτα οταν καταλαβα το μασαζ ηταν να μου χαιδευει
το κεφαλι κ τη πλατη, δεν το εχει καθολου αλλα τη πουτσα τη παει μπαλα.
Πραγματικα παιδια η γκομενα το εχει πολυ καλα την επικοινωνια κ το κρεβατι της αξιζουν κ περισσοτερα πολυ καλη επαγγελματιας.
Τοσο που οταν εφυγα με χαιρετισε με το ονομα μου !

Πολυ καλη θα τη ξανατιμησω

Καλα γαμησια!!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
Tool-4-U
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
213
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trapshooter, mauros gatos(1), LanciaRallye037 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Πως και δεν της πρότεινες να σου κάνει και λίγο μασαζάκι στον πούτσο Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1