Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163599
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη μετα απο καιρο στη Μιρα αν και βγηκα για Μιρελα αλλα λογο περιοδου κατεληξα στη Μιρα.Εμφανησιακα ειναι ωραια κοπελα με ωραιο κορμι οπως ολοι ξερουμε αλα στο δωματιο ξεπετα εντελως.Μπαινω στο δωμα δινοντας το 30αρι και στο 5λεπτο σκαει η κορασιδα.Παω να την αγκαλιασω και τιναζετε λες και τη χτυπησαν 220 βολτ τη επαθες λεω εισαι κρυος λεει οκ λογικο εκει ημουν με το μηχακι και δε παρεξηγησα.Καθομαστε λιγο και ενω εχω ζεσταθει ξανα τα ιδια εκει αρχισα λιγο να τα παιρνω το καταλαβε και χαλαρωσε.Προκαταρκτικα μηδεν και βαζει καποτα και αρχιζει πιπα οπου στην οποια με δαγκωνε και δαγκωνε δυνατα οπου και πονουσα της την ειπα το εκοψε και κατευθειαν ξαπλωνει για γαμησι.Η μονη σταση ιεραποστολικο οπου οταν τη γαμουσα ολο ελεγε ποιο γρηγορα και ποιο γρηγορα και καλα οτι γουσταρε ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία λες και εγω δε καταλαβα οτι ηθελε να με ξεπεταξει.Τες πα με τα πολλα τελειωσα και αυτη εκανε οτι χαλαστηκε κιολα ςγιατι τελειωσα γιατι ηθελε κ αλλο ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία ντυνετε μου λεει ενα καλο βραδυ και φευγει και εγω καθομαι να κλαιω το 30αρι.Ο μονος λογος που πηγα ηταν να δω αν αλλαξε κατι απο την τελευταια φορα που πηγα που δεν αλλαξε απο μενα πλεον μαυρο η τυπισσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίρα
Velociraptoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.497
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜrKavlopoulos, GIORGAROS1975, kassler και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 03 Οκτωβρίου, 2016) 03 Οκτωβρίου, 2016
Σύμφωνα με το συναγωνιστή, η κοπέλα είναι ανασφαλής όπως ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
Αμα πέσεις πάνω της σαν λυσασμένο ποντίκι είναι φυσικό να αντιδράσει έτσι.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
N
nakayama
08 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Oυτε καν χαζομαρα ειπες απλα η γκομενα ειναι ξεπετα απλα τα πραματα
10 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ όμως συνέχεια γράφεις και λες χαζομάρες.
N
nakayama
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3