Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο εν λόγο κατάστημα κατά την τρίτη βάρδια! Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική καθώς η επίσκεψη έγινε μες το καλοκαίρι!

Υποδοχή από την τσατσά κατά πάσα πιθανότητα τραβέλαρο άψογη. Σαλονάρισμα από την Ναόμι πληρωμή και είσοδος στο δωμάτιο στον πάνω όροφο!

Χώρος καθαρός με πετσέτα στο δωμάτιο. Αρκετή υγρασία στο ταβάνι αλλά στο φινάλε δεν θα μείνεις και εκεί!

Η Ναόμι ειναι ένα μινιον πιπίνι με πολύ ωραία μεγάλο φυσικά στητα βυζα λοιπόν... Αρκετά σκουρόχρωμη σαν γυφτοπούλα.Ωραίο κωλαράκι πεταχτό και ανάλογο του σωματότυπου της.

Η είσοδος της στο δωμάτιο με βρήκε ξαπλωμένο να την περιμένω. Μπαίνει λοιπόν γδύνεται επιτόπου και έρχεται πάνω μου! Ελάχιστο πασπάτεμα και γλείψιμο βυζιών από μεριάς μου. Εκείνη τίποτα! Η μόνη πρωτοβουλία που πήρε μετά από 1 λεπτό ειναι να περάσει προφυλακτικό σε ημίσκληρο πέος! Συνέχεια με πίπα. Ετσι και έτσι με χέρι, χωρίς καραμέλωμα και με μικρή διάρκεια.

Στα του σεξ τώρα μηδεν πρωτοβουλίες και ψεύτικα βογγιτά. Πρωτη στάση ιεραποστολικό όπου πήρα και ένα πεταχτό αλλά ως εκεί.
Μετά την γύρισα στα 4 να τελειώνουμε γιατί φως δεν έβλεπα. κατάθεση στο στενό παραδόξως μουνάκι της! μέχρι να βγάλω το προφυλακτικό και να πλυθώ με χαιρέταγε από την πόρτα του δωματίου.

Για μένα μια αποτυχημένη κατάθεση ! Δεν νομίζω να ξαναβρεθώ με την κοπέλα. Ένα μπράβο για την ευδιάθετη και ευγενικότατη υπηρεσία!

Πάρκινγκ 10 (Μηχανή)

Καλά γαμήσια Μάγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Αυνάνας
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Cornelius, LanciaRallye037 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2016
Μαρκελα και παλι Μαρκελα. Κριμα που παιζει μονο βραδυ αλλοιως θα την επερνα καθε βδομαδα
27 Σεπτεμβρίου, 2016
κάτι είδα ! θα τιμηθεί και αυτή το συντομότερο! Κουλ
22 Νοεμβρίου, 2016
η Ναόμι είναι ωραίο μουνί αλλά εκεί σταματάει κάθε ωραίο.
Της έδωσα και 2η ευκαιρία αλλά δεν την άξιζε.
Μπορείτε να επενδύσετε καλύτερα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3