Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Sex Studio 54839
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα για τα δικά μου τα γούστα προσωπικά κάνει μπαμ.Με το που την είδα στο σαλόνι κατευθείαν είπα την τσατσά μπαίνω! Φατσικά είναι ολόιδια η Madison Ivy,σωματικά σε λίγο πιο φαρδιά έκδοση και γύρω στα 30.Αν και λίγο το χαλάει στο σώμα,έχει βυζάρες και μια γεμάτη ΚΩΛΑΡΑ.Πίπα εξαιρετική(όπως στο σαλόνι που μου πε θα με κάνει σπέσιαλ Γλώσσα),αν και με καπότα την ευχαριστήθηκα κάπως μπορώ να πω.Και το Ισπανικό επίσης που μπορώ να κάνω μια μεγάλη εξαίρεση επειδή ήταν και αυτό με καπότα.Αρχικά ξαπλώνει και μου ανοίγει τα πόδια της για ιεραποστολικό,σ' όλη τη διάρκεια είχε διάθεση και συμμετοχή με βογγητά κλπ.Σε κάποια φάση νιώθω ότι το τέλος έρχεται και το πάω σε πιο αργό τέμπο.Τη βάζω στα 4,εγώ όρθιος και κει ήταν ακόμα πιο ευδιάθετη,μιας και η συγκεκριμένη στάση είναι το δυνατό της σημείο και το τέλος ήρθε ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.Αν και δεν είναι για πολλά πολλά,δεν θέλει σφαλιάρες στο κώλο και δεν μ άφησε να βγάλω τη καπότα και να τη χύσω,το τίμησε το μεροκάματο στο έπαρκο και είναι απόλυτα σεβαστό...Εννοείται πως θα ξαναπροτιμηθεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού