Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280574
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακολουθώντας και τις καλές κριτικές εδώ... ξεκίνησα την ανηφόρα στο βουνό για να συνάντησω την Ζανέτ.
Εύκολο παρκάρισμα για αλλη μια φορά χτύπημα κουδουνίου και καλωσόρισμα απο την ευγενική κυρία.
Με την είσοδο στο σαλόνι βλέπω αλλους 2 συναγωνιστές αναμονή και 1αν καπάκι απο πίσω μου...Λέω την κάτσαμε την βάρκα...αλλα μου λέει η
Τσατσά κάτσε μπορεί να μην θέλουν οι αλλοι δυο. Βγαίνει το μωρό εντελώς γυμνό 2μετρα κορμι με το ξανθο μαλί αναστατο και δωδεκάποντες γοβες...λεω την γαμήσαμε...θα μεινουμε με το Μαλακία στο χερι να περιμένουμε... Σηκώνεται ο ένας και την κοπανάει...δεν ξέρω τι ήθελε ο τύπος βεβαια γουστα ειναι αυτα...ο δεύτερος δεν τα βρήκε στο πρόγραμμα... λαχείο την κάναμε περασμα μέσα μπανάκι κλασσικά σφραγισμένες πετσετες παντοφλες μιασ χρησης οπως παντα!!!!...
Ερχεται το μωρό και αν ήταν η πρώτη φορά που με συναντά εκανε σαν με ήξερε πολύ ζεστή και φιλική χαδάκια ναζακια φιλακια πεταχτα...
Θέλω να πω ακόμα οτι ειναι η πρώτη φορά που γκομενα μου κάνει τέτοιο γλύψιμο και ρουφηγμα στα @@... τρομερή πίπα και στην παράκληση να τον πάρει όλο βαθιά μέσα δεν είπε οχι... πιέστηκε αλλα δεν ήθελε να με αφήσει παραπονούμενο...
Την γύρισα στα 4 και άρχισα να της τον καρφώνω βαθιά και γρήγορα...τρομερή συμμετοχή το μωρό τούρλωνε την κολάρα της και κράταγε κόντρα για να με ευχαρηστήσει...
Παρέδωσα και μπορώ να πώ οτι ειναι η πρώτη φορά που ευχαριστήθηκα το κάθε ευρώ που έδωσα (δυστυχώς το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω καλύτερη βαθμολογία ΟΛΑ 10)... το κοριτσι ειναι ενταξει και αξίζει για οσους δεν την εχουν γνωρίσει να κανουν μια βολτα απο εκει....Bravo Zanet θα τα ξαναπούμε Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trapshooter, Cornelius

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού