Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351809
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περνουσα απο το 55, βρηκα παρκαρα και λεω ας ριξω μια ματια. Ευγενική η τσα2. Κανείς στην αναμονή. Σαλονάρισμα ευγενικό με διάθεση ῾περνα εσυ και θα τα βρουμε῾. Καλή, ελληνιδα αλλά εγω γουσταρα μονο πιπα. Η τσα2 λεει ῾Στη πιπα ειναι... δασκάλα῾. Καλά λεω μεσα μου .Τα εχουμε ξανακούσει. Δε γαμιέται, ντουκου και στα ενδότερα. Μπανάκι και η σκάει η κορασίδα. Milf με ταττου, γλυκο προσωπο, ωραιο σωμα, χαμογελαστή και ορεξάτη. Χαδάκια, φιλάκια στο εσώρουχο. Τον βγάζω εξω και αρχίζει το παρτυ. Στην αρχή αργα , καραμελωμα παντού, μπάλες, κορμός, κεφάλι. Με την ησυχία της. Deep throat, ξανά στο κεφάλι και να ρουφάει τα πάντα. ῾Το εχει῾ σκέφτηκα. Στο ορθιο η καύλα χτηπησε απογείωση. Με καθοδήγηση η γλωσσα της εκανε ακριβως αυτο που ελεγα. Την μια εκανε σαν τρελή, την άλλη πιο χαλαρα. Τη πρεσαρα στο gaging, το αντεξε αδιαμαρτήρητα . Τελεια !!. Διάλειμμα για γλυφομούνι μυρωδάτο, καθαρό και πάλι στο στομα της εκείνη ξαπλωμενη εγω απο πανω εισοδος βαθιά και αίσθημα ασφυξίας.
Γρήγορο mouth fucking και τελείωμα καπου μεταξύ φάρυγγα και αμυγδαλής.
Λοιπόν χωρις πολλά-πολλά. Η κοπέλα το εχει και το γουστάρει. Κάτι ¨γατάκια῾ που νομίζουν οτι κανουν πιπα Κεφάλι σε τοίχο! εαν χρειάστουν μαθήματα η συμβουλές, διδάσκει στο 55.
Για τους καυλιάριδες που γουστάρουν το σπόρ , συστήνεται .

Take care
FRM

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
82
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, Υπουργός83, LanciaRallye037

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Χωρίς προφυλάκτικό με καπότα;
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χωρις
13 Σεπτεμβρίου, 2016
θα ελεγα οτι ειναι pro-milf. Eιναι οντως καλη
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελεύθερο στοματικό
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4