Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατακουρασμένος και δυσταγμένος,λέω άντε ας ξεκινήσω από Las Vegas τσάρκα.Μπαίνω πρώτα στο πίσω δεξιά σπιτάκι,η τσατσά ευγενικότατη μου είπε ότι έχει τη Μαρία,από Μολδαβία 22 χρ.Βγαίνει στο σαλόνι και λέω κατευθείαν μπαίνω! Μελαχρινό μωράκι,πολύ ωραίο συλικονάτο βυζί,όπως και ο κώλος επίσης.Γενικά είναι ένα γλυκίτατο και συμπαθητικό πλάσμα.Δίνω 40 ευρώ για το απλό με γυμνό.Βέβαια ήταν ελεύθερη και ξεκούραστη απ ότι κατάλαβα και είχε πολύ καλή διάθεση.Προκαταρκτικά με φιλούσε αισθησιακά στο λαιμό και με καταγκάβλωσε,η πίπα ακάπωτη ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ,παίζοντας και με τη γλώσσα Προσκύνημα.Μετά τις έγλυψα τις βυζάρες της και έφτασα στο μάξιμουμ της κάβλας.Ήταν πολύ ζεστή μαζί μου,με αποτέλεσμα να μην υπάρξουν καθόλου αμήχανες στιγμές.Αρχικά στήθηκε ιεραποστολικά από κάτω,με πολύ διάθεση και φωνές,δεν είχε παράπονο που έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου,για το απόλυτο κάρφωμα.Ίσα ίσα που είχε περισσότερη συμμετοχή μπορώ να πω.Έπειτα στήθηκε στα 4,με πολύ περισσότερη συμμετοχή και το τέλος δεν άργησε να ρθει χύνοντας στη κωλάρα της.Και αφού τελειώσαμε,τη σκούπισα με τα μωρομάντηλα που είχε στο δωμάτιο.Στο τέλος αφού ντύθηκα και αυτή σκουπιζόταν,την ευχαρίστησα και τη φίλησα στο μάγουλο και μου πε να περιμένω να βγει αυτή πρώτη γιατί ήταν πελάτης στο σαλόνι.Αφού τελείωσε με φίλησε και αυτή Έρωτας και βγήκε.

Συγκριτικά με τα χουνέρια που είναι στις βίλες η κοπέλα είναι αστέρι και εννοείται πως θα ξαναπροτιμηθεί

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού