Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364270
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μόλις γύρισα και είχα υποσχεθεί κριτική αλλά θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος.

Έχουν γραφτεί για τη Χρύσα απ'ότι είδα κάποια πράγματα αλλά είναι κάπως παλιά οπότε ας δώσω κάτι καινούριο.
Είναι αδύνατη και ψηλή, ωραίο σώμα και μικρό αλλά αφράτο κωλαρίνι. Ωραίο 2άρι βυζάκι. Στο πρόσωπο δεν είναι η μουνάρα. Κάπως συνηθισμένο.

Νόμιζα ότι την είχα ξαναπάρει (τη μπέρδεψα με άλλη) και δυστυχώς αγνόησα τις 2 αιθέριες υπάρξεις που είχαν μαζί της βάρδια. Τη Σάσα (ρωσίδα, μοντέλο, μουνάρα, κορμί 10/10) και τη Μαρίζα (βουλγάρα, κορμί 9/10, πρόσωπο 10/10 κυρίως λόγω ματιών). Ήθελα ελληνίδα και πρωκτικό και οι άλλες δεν το έκαναν.

Στα του αγώνα: καλή πίπα αλλά όχι deepthroat, καλό σεξ με πολλές στάσεις (είναι καλή στο reverse cow girl) αλλά όχι τέλειο, στο πρωκτικό ήταν πιο δυνατή και φάνηκε να της αρέσει καλύτερα (φώναζε "βάλτο μου όλο" και τέτοια). Το αισθανόμουν αρκετά σφιχτά αν και είχε βάλει και 2 δάχτυλα λιπαντικό. Σίγουρα καλύτερη αίσθηση από το κολπικό. Άλλαξα και 3 στάσεις για να μην τελειώσω γρήγορα και να το ευχαριστηθώ κάτι που της έκανε και εντύπωση αφού οι περισσότεροι δεν κρατιούνται πολύ όταν είναι στην πίσω τρύπα της. Λίγο ψωνίστικη απάντηση αλλά οκ.

Λίγες κουβέντες είπαμε κυρίως για διακοπές κτλ. Δεν είχαμε και πολλή χημεία η αλήθεια είναι.

Τώρα για την τιμή. Εδώ είναι θέμα. 100ε για το πρωκτικό χωρίς τίποτα άλλο. Ούτε γλωσσόφιλα, ούτε μασάζ, ούτε 69, ούτε ελεύθερο στοματικό. Η κοπέλα έχει στάνταρ πελατεία και δεν το παζαρεύει καθόλου. Παρόλο που έφυγα στις 5 τα ξημερώματα από κει, την περίμενε πελάτης που έχει έρθει αποκλειστικά για εκείνη και δεν είδε καθόλου τις άλλες κοπέλες.

Παρόλο που δεν ήταν κακή εμπειρία, υπάρχουν καλύτερα ιδίως αν δεν ψάχνει κανείς μόνο ελληνίδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius, Manager69

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2016
την εχω παρει κι εγω πρωκτικο καμια κλανια αμολησε και με το θεμα ελληνιδα δεν ειναι αλλα απο γειτονικη χωρα Αλβανια
G
GRAW
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1