Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566868
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω ξεροσταλιάσει με τις φωτογραφίες της Βικτώριας εδώ και καιρό και σήμερα αποφάσισα να τολμήσω να κάνω το βήμα, παρότι δεν έχω διαβάσει ούτε μία κριτική που έστω να είναι καλούτσικη για την συγκεκριμένη κοπέλλα. Αφού έκανα τα στραβά μάτια σε μία δίμετρη μουνάρα που εμφανίστηκε στο σαλόνι (και απ'ότι βλέπω στις βάρδιες είναι η Σάντρα), είπα με σιγουριά "ήρθα για τη Βικτώρια" στην ευγενική κυρία επί των τιμών, η οποία φάνηκε να παραξενεύεται. Ήμουν διαβασμένος και σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης με την Βικτώρια πρόσεχα τη συμπεριφορά μου και γενικά τις κινήσεις μου κλπ κλπ. έτσι ώστε να προσπαθήσω με αυτή την ήπια συμπεριφορά να πάρω τα μέγιστα από την κοπέλλα που ίσως έχει ξενερώσει να της ζουλάνε και να της κουνάνε τα βυζιά 24 ώρες το 24ωρο. Μετά λύπης μου όμως λοιπόν συμφωνώ και εγώ ότι όσο και αν προσέχεις η Βικτώρια δεν θα ξεπεράσει στις υπηρεσίες της και στο στυλ της το επίπεδο της οδού Φυλής στα nineties. Κάθεται δίπλα σου, σε χαϊδεύει κάπως μηχανικά (σαν σωματική έρευνα στο αεροδρόμιο), σε φιλάει με εκείνα τα κοφτά "μουτς-μουτς" (ίσα ακουμπάμε τα χείλη και κάνουμε τον ήχο) και γενικά αν δεν ήμουν τόσο φορτωμένος δεν θα τελείωνα. Ευτυχώς κούτσα κούτσα και έχοντας μπροστά μου αυτά τα εκπληκτικά Προσκύνημα συλλεκτικά στήθη τελείωσα σε ιεραποστολικό. Η Βικτώρια δεν φαίνεται να είναι κακή κοπέλλα, απλά προσέχει σε απελπιστικό βαθμό την υγιεινή, κάτι που σε συνδυασμό με την έλλειψη όρεξης που έχει την καθιστά εχθρική στον μέσο τυπικό στουντιάκια που θέλει να εκτονωθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια2
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, Λουκουμάς, lecastel

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού