Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156589
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θυμαμαι ποτε ακριβως ηταν η επισκεψη μου.Μεσα με τελη ιουλιου καπου.Λοιπον μπουκαρω μεσα και βγαινει το μωρο.λεει η τσατσα βανεσσα απο ιταλια.ψηλη ξανθια αδυνατη,ομορφο κωλαρακι και ωραιο βυζακι μικρο μεν αλλα περηφανο δε.μετρια φατσουλα.Φυσικα το μωρο δεν ειναι απο ιταλια..αλλα απο αλβανια.Την ρωταω απο που εισαι? Ιταλια μου λεει.Ρωμη της λεω? Μου απαντησε αλλα δεν θυμαμαι ποια πολη.ομορφο παρουσιαστικο γενικα.ωραιο δερμα μικρο καλοσχηματισμενο κωλαρακι το οποιο ειναι για κατσιασμα.στα του αγωνα..ολα ηταν σχετικα καλα.ομορφη πιπα μεγαλης διαρκειας.εκανε κοτσο το μαλλι της και εδινε αβερτα πανω κατω το κεφαλι.. ειχαμε και eye contact που κι που.γυρνουσε και το κεφαλι και εγλυφε και τον κορμο πλαγια.την σταματαω και την βαζω να κατσει πανω.το ειχε αρκετα και στο cow girl!!Κουνουσε την μεσουλα με μαεστρια αλλοτε σε γρηγορο τεμπο και οχι πολυ βαθια και αλλοτε τον επαιρνε ολο μεσα και εκανε αργα βαθια καθισματα.το θεαμα απο τον καθρεφτη ηταν μουρλια!!εχει ωραιο κορμι και φαινεται ευθραστο.Την ξαπλωνω απο κατω και τον εφαγε αδιαμαρτυρητα με τα ποδια σε διαφορες παραλλαγες.αντεχει σφυροκοπημα για ωρα και σε ολες τις στασεις γενικα.βογκουσε και ομορφα!τελευταια σταση πισωκολλητα οπου το κωλαρακι της αναδειχθηκε..!! στρογγυλο στρογγυλο και μικρο με πολυ ωραιο σπασιμο της μεσης.πηρε και εβαλε και ενα μαξιλαρι στην κοιλια της και χαμηλωσε και ανοιξε τα ποδια ωστε να εφαρμοσει στον πουτσο μου αψογα.ξεκινησα που λετε.. δωστου και μπηχτου και βογγουσε το μωρο.ανεβασα στροφες γιατι ηταν πολυ καβλωτικη η φαση σε αυτη την σταση και το θεαμα στον καθρεφτη..και της τα δωσα ολα.δεν βγηκα απο μεσα της και αυτη ερχοταν και κοπανουσε τον κωλο της σφιχτα πανω στην ψωλη μου.με στραγγιξε..στην κυριολεξια..περιμενε να βγει και η τελευταια σταγονα σαν το αλτις.βγαινω.. βγαζω την καποτα τιγκα γεματη και η ψωλη δεν ειχε πεσει.. αυτα.την ρωταω αν πηγε για μπανακια.μου απαντησε οτι εκανε λιγα.(ειχε και καποιες αχνες tan lines) αλλα θα πηγαινε χαλκιδικη,αλβανια και σπιτι.(ωπ λεω απο μεσα μου της ξεφυγε).Της λεω ιταλια θελεις να πεις οχι αλβανια.Λεει πρωτα αλβανια θα παω και μετα σπιτι μου στην ιταλιαΚεφάλι σε τοίχο!
Υ.Γ σαν διαθεση εβγαζε μι στεναχωρια να το πω? κουραση?? παρολαυτα στα του αγωνα δεν φανηκε κατι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.401
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, al pacino

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού