Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177011
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αρκετά χρόνια,περίπου 11 χρόνια μετά πέρασα το κατώφλι του οίκου στο Λέλας Καραγιάννη 35.

Ανακαινισμένος χώρος αν και παλιο νεοκλασσικό,με ντουζιέρες,πετσέτες,παντόφλες και όλα τα κομφόρ
που έχει ένα studio.

H υπηρεσία πολύ ευγενική μου παρουσίασε την Αναστασία.Όμως εγώ ενημερωμένος ότι έχει βάρδια η Vanessa
την ρώτησα και μου απάντησε ότι είναι στο δωμάτιο.

Ρώτησα τις τιμές και αφού μου δόθηκε η απάντηση έδωσα το εισιτήριο και μπήκα στα ενδότερα.

Το δωμάτιο αρκετά όμορφο με καθρέπτη μεγάλο,ντουζιέρα όπως προανέφερα,έκανα το μπανάκι μου και περίμενα
να έρθει η Βανέσσα.

Η Βανέσσα μια σκέτη γλύκα σαν κορίτσι,με πανέμορφα μάτια και σώμα απαλό σαν μετάξι εξού και ο τίτλος της
κριτικής.

Στην ερωτική πράξη με πολλή διάθεση η Βανέσσα άρχισε τα φιλιά πάντού,μου έδωσε το στήθος στης για να το
περιποιηθώ με την γλώσσα μου και αφου με άναψε της έδωσα φιλιά σε όλο της το κορμί το όποιο είναι άκρως
κατάλληλο για τέτοια χρήση αφού είναι πραγματικά τέλειο.Έρωτας Στην συνέχεια ήρθε σε στάση 69 όπου περιποιήθηκε
καταλλήλως το γεννετήσιο μου μόριο για αρκετή ώρα και έπειτα ήρθε σε στάση reverse horse riding,μια πολύ
όμορφη στάση για να την βλέπεις στον καθρέπτη όπου μετά από κάποια λεπτά ήρθε το πανηγυρικό τέλος με το
απόλυτο άδειασμα.Κουλ
Ευχαριστημένος από την συνεύρεση την ευχαρίστησα όπως και αυτή εμένα και αφήσαμε υποσχέσεις
για επόμενη συνάντηση ανταλλαγής σεξουαλικών εμπειριών Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Vanessa
Υπηρεσίες
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan_F, Ιανουάριος, Invisible Man και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2016
Επειδή είπες ότι ξαναπήγες 11 χρόνια μετά ...


ΤΟ 2000 ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΑΝ ΤΡΑΒΕΛΙΑ ...


χειρουργημενα βεβαια ...
Z
zeljko
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1