Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρας συναγωνιστές.Τέλη του προηγούμενου μήνα έτυχε να βρεθώ για εππαγελματικές υποχρεώσεις στην πρωτεύουσα.Περνόντας το προηγούμενο βράδυ μου απογοητευτικά με ελληνίδα κοπέλα του νυχτοκάματου και ελαφρύτερος κατά 300 ευρώ αποφάσισα το πρωί πριν φύγω ξανά για τον τόπο εργασίας μου να περάσω από το εν λόγω στούντιο το οποίο και επισκέπτομαι τακτικότατα το χειμώνα και σχεδόν πάντα φεύγω ικανοποιημένος.Μπαίνω μέσα με υποδέχεται πολύ φιλικά η υπηρεσία προσφέρωντας και εσπρεσάκι για την πρωινή μας ντάγκλα και αρχίζει να μου παρουσιάζει τις κοπέλες της βάρδιας.Πρώτο όνομα Σόνια και κάπου εκεί της λέω,δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο αυτήν θέλω. Είχα ακούσει πολλά για την Σόνια,την έψαχνα όποτε πήγαινα και τον χειμώνα αλλά ποτέ δεν την πετύχαινα ακόμα και αν ήταν στο πρόγραμμα.Βουρ λοιπόν στο δωμάτιο, πρόγραμμα 70αρι με μασάζ , δίνω το αντίτιμο στην ευγενέστατη κυρία και εισέρχομαι στο υπέροχο δωμάτιο αριστερά όπως μπαίνουμε στο χώρο.Κάνω ένα ελαφρύ ντουζάκι καθότι ήμουν ήδη έτοιμος απο πριν και μοσχοβολιστός,και συνεχίζω να πίνω το καφεδάκι μου όσο περίμενα να μπει η κοπέλα.Μετά από κάνα 10λεπτο με τέταρτο ανοίγει η πόρτα και η καρδιά μου πήγε να σπάσει,καλημέρα μου λέει,Σόνια.Καλημέρα σόνια ΄χαρηκα πολύ της λέω και με το χάρηκα με αρπάζει και μου δίνει το πρώτο γλωσσόφιλο ενώ είχε βάλει το χέρι ήδη κάτω από την πετσέτα και έπαιζε με τον αριστοτέλη (δε θέλω γέλια).Η σόνια εμφανισιακά είναι μελαχρινή με μεγάλο σχετικά στητό βυζί υπέροχο πρόσωπο για τα γούστα μου,θεσπέσιο κώλο,λαχταριστό μουνάκι που μπορείς να το γλείφεις για ατελείωτες ώρες και ξέρει να σε κερδίζει με την συμπεριφορά της. Δεν χρειάζεται να πω πολλά για το τι κάναμε,η κοπέλα συμμετέχει 100 τοις 100 σε ότι της ζητήσεις.Έκατσα στο δωμάτιο περίπου είκοσι με εικοσιπέντε λεπτά και δεν είχαμε καμία ενόχληση.Μόλις τελειώσαμε με το μασαζ σκέφτηκα για δεύτερο γύρο αλλά με πίεζε ο χρόνος για το αεροδρόμιο,φεύγοντας και μπαίνοντας στο αμάξι και ενθυμούμενος πως πέρασα εκεί μέσα άρχισα να χτυπάω το κεφάλι μου στο τιμόνι που δεν έκατσα και άλλο.

ΥΓ ΣΟΝΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΥΓ 1 Είναι η πρώτη μου κριτική,παρακαλώ να μην είστε αυστηροί μαζί μου.Θα έχουμε και συνέχεια σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, greekfeet, THV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2016
Αμ τα βαλεις κάτω η Σονια απο την Λελας μέχρι τωρα πρεπει να παταει τα 60 όπου να ναι, ,και η πρωτη αρχιδογλυφτρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1