Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328662
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα κοπελα μας ηρθε στις βιλες(παλι καλα που δεν ειναι σαν το αλλο το τσουβαλι)απο τον Πειραια οπως λεει η ιδια.
Εκανα το ντουζακι μου και μετα απο λιγο ηρθε και το μωρο,εκατσε στο κρεβατι και μου ειπε τους ορους του παιχνιδιου(οχι δαγκωμα στις ρογες και οχι δαχτυλα μεσα στις τρυπες,μονο περαστικα)της λεω οτι δεν ηρθα για αγριες καταστασεις και γι'αυτο εδωσα μονο 40ε για το απλο προγραμμα Κουλ
Μου μουλιασε τα @@ και μια εκφραση ευχαριστησης δεν ελεγε να φυγει απο το προσωπο μου Έρωτας
Στην πιπα σαν γνησια Ελληνιδα δεν το εχει Κεφάλι σε τοίχο! αν και λεει οτι ειναι 24 χρονων περιμενα καλυτερη πραγματα Money Mouth
Γλωσσοφιλα ειχαμε σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου μας,της αρεσει λεει ο γρηγορος ρυθμος,οπου αυτο ισως για ορισμενους να μην ειναι καλο Κουλ
Απο πανω οταν την εβαλε το εκανε σαν αγγαρεια,οποτε πηρα τα ηνια εγω και βαρουσα ασταματητα.
Στα 4 εκατσε πολυ ωραια και της εριξα αρκετες σφαλιαρες στην κωλαρα της οπου της αρεσαν!!!
Μεγαλο υπερ της οτι με ρωτησε αμα θελω να μου βαλει το χερι της στα @@ μου,οχι σαν κατι αλλες πατσαβουρες που το κανουν για να τελειωσει ο πελατης γρηγορα.
Την ρωτησα αν θα μου κανει δωρο ενα cob και φυσικα πηρα θετικη απαντηση γιατι λεει ημουν πιστος στις οδηγιες που εδωσε και περασε καλα Έρωτας

Το κοριτσι ειπε θα κατσει ενα μηνα,οσοι πιστοι προλαβετε...Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Τόνια
Υπηρεσίες
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
216
Likes:
17.289
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, FILOXENOUMENOS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού