Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκα στον οικο και μου λεει η υπηρεσια, τωρα, θα κατεβει η κοπελα να την δεις. Και παει σαλονι. Της λεω ειναι δωματιο; Μου λεει ναι, τωρα θα βγει. Εκανε 20'. Καλο βεβαια αυτο! (για καποιον που δεν βιαζεται) Η Σονια ειναι πιπινι, σαν χαζη αμερικανα απο ρομαντικη κομεντι σε προσωπο, κοντουλα, λεπτη, με μικρο βυζακι, τουρλωτο κωλαρακι κι ωραια ποδια. Δεν μιλαει ελληνικα η αγγλικα. Στο σαλονι με φιλησε στο στομα.
Εκανα μπανακι και ηρθε. Αρχισαμε τη νοηματικη. Αρχισε να με φιλαει κι εγω να ανταποκρινομαι και να γλυφω το σωμα της. Απο το λαιμο μεχρι τα ποδια. Καναμε ποδομαλακια σε διαφορες παραλλαγες και μετα αρχισαμε με δαχτυλακι. Το εβαλε χωρις καποτα ή σαλιο. Την εβαλα να γλυφει αρχιδια, τα μπουκωνε καλα και δαχτυλιαζε συγχρονως. Ζητησα γλυψιμο της περιοχης και αρχισε δυνατα. Γυρισαμε 2-3 στασεις με εμενα πανω-κατω-μπρος-πισω κι αυτη εγλυφε δυνατα. Δαχτυλιαζε κιολας. Της κανω νοημα να δουμε τα στραπ, δεν τα ειχαμε δει μεχρι τοτε. Αρχιδια στραπ... 2 τεραστιοι δονητες κι ενας φυσιολογικος αλλα μονο χεριου. Της γνεφω να συνεχισουμε οπως πριν. Αρχιζει και γλυφει-δαχτυλιαζει, παω να χυσω και σηκωνει κεφαλι, οπως επαιζα συντριβανι την περνανε ξυστα. Μεχρι εδω ηταν σε ολη τη φαση με χαμογελο. Εδω ομως στραβωνει, σηκωνεται και παει στο νιπτηρα, πλενεται, μαζευει τα πραγματα και φευγει χωρις να μου κανει νοημα, μιλησει ή να με κοιταξει στα ματια. Λιγο σαν τρελη. Εκανα το ντουζακι μου κι εφυγα, η τσατσα με χαιρετησε χαρουμενη, αυτη απο διπλα σαν να μην τρεχει τιποτα. Καλα ηταν ολα, αλλα εκει με ξενερωσε πολυ, δεν καταλαβα και πολυ τι εγινε και στραβωσε, ενω τη ρωτησα δεν μου εδωσε σημασια. Αλλο ενα αρνητικο που ξεχασα να αναφερω ειναι η μυρωδια, λιγο μασχαλιλα, ηρθε καπακια απο τον προηγουμενο χωρις μπανιο, θα το ηθελε ενα μπανακι.
Παντως εδειξε οτι ηθελε να βοηθησει στην αρχη, το πηγαινε καλα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού