Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με την Ιζαμπέλα είχα να βρεθώ περίπου ένα χρόνο,αν θυμάμαι καλά τέτοιο καιρό πέρυσι ήταν που την είχα επισκεφτεί με καλές σχετικά εντυπώσεις...Άλλωστε ήταν στανταράκι μου και περνούσα καλά μαζί της...
Την είδα στο πρόγραμμα και πέρασα απ΄το εν λόγω μαγαζί να τη δω από κοντά,δεν έχει αλλάξει...Όμορφη παρουσία με μοντελέ σώμα και ωραία επιδερμίδα...Δε μπορούμε να πούμε κάτι άλλο είναι ωραίο κορμί...Τα καλά τελειώνουν εδώ όμως...Παρόλο που στις προηγούμενες φορές ήταν άψογη μαζί μου και δεν είχα παράπονο κανένα στη τελευταία συνάντησή μας πέρασα χάλια...!
Βγήκε στο σαλόνι με μόνο το στριγκάκι της που ήταν σε απόχρωση του δέρματος...Πέρασα δωμάτιο χωρίς να το σκεφτώ με πολύ καλή διάθεση.Έκανα το μπάνιο μου και την περίμενα...Μπήκε και αυτή και βιαστικά βιαστικά χωρίς να πει πολλά πολλά έβγαλε το εσώρουχό της...Στήθηκε στο κρεβάτι και με χάιδεψε λίγο...Άνοιξε το προφυλακτικό και προσπάθησε να το περάσει σε μη προετοιμασμένη σωστά περιοχή!
Πίπα για κλάμματα με πολύ χέρι και χωρίς περιποίηση στα αα@@@κια....Σεξ τώρα,πρώτη στάση με αυτή από πάνω να κινείται σε αργούς,βαριεστημένους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου στήθηκε καλά,αλλά σαν έπιπλο...Τέλος τρώμαξε να έρθει με ιεραποστολικό και με την Ιζαμπέλα να αποφεύγει να με κοιτάει...Το βλέμμα της ήταν στο ταβάνι και απέφευγε κάθε είδους επαφή...

Μόλις τελείωσαμε μου είπε πως είχε πολύ δουλειά σήμερα και πως ήταν πολύ κουρασμένη,μία δικαιολογία που την είχε χρησιμοποιήσει και στην τελευταία μας συνάντηση πριν ένα χρόνο,βέβαια εκεί ήταν κλάσης ανώτερη...Τέλος πάντων δε θέλω να κουράζω αυτούς που ρίχνουν τις ματιές τους στις κριτικές πάντως ήταν μία άθλια εμπειρία και δε ευχαριστήθηκα τίποτα...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Ιζαμπέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού