Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162069
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα διαθεσιμα 100 eyro απο καποια περισσια κερδη απο το Live τοσων ημερων και ηθελα αρχικα να τα διαθεσω για καποιο call-girl αλλα δεν κατεληξα καπου και οι περισσοτερες δεν μπορουσαν τοσο νωρις , αρα πηγα διπλα στον μυλο και με την μια στοχευμενα μπηκα στο συγκεριμενο γωνιακο ειναι απο το αγαπημενα μου σαν μερος Σπασίκλας ...Εκεινη την ωρα δουλευε η Ελληνιδα Ιωαννα οπου εχουν γραφτει τοσο καιρο καλα λογια και πηρα μιση ωρα προγραμμα με τζακουζι κλπ για να χαλαρωσω κιολας απο τα καθημερινα αγχωτικα ..Ερχεται κανονικα μεσα της λεω οτι εχω διαβασει θετικες κριτικες στο σαιτ για σενα απο πολλους ειδικα απο εναν τυπο "μπουχος" που λεγεται και αμεσως ειπε " ο αγαπημενος μου" (αντε τυχερε σε θυμαται το κοριτσι) εμφανισιακα οποιοι ειναι απολυτως μοντελοπνιχτες να την ξεχασουν γιατι ειναι εντελως το αντιθετο ..κοντη σε υψος μετριο προσωπο κωλαρακι ανυρπακτο αλλα ωραιο στυτο βυζακι ωραιο σαν αισθηση οταν το πιανεις , το mood της συναντησης ηταν - οχι μοντελακι - αλλα καυλακι & ισχυει ...Ειναι σωστη επαγγελματιας θελει να σε αφησει ικανοποιημενο σε οτι και αν την ζητησεις σχεδον το κανει ..Το πρωτο μισο ημασταν μονο αγκαλιτσα με χαδακια και φιλακια και μιλουσαμε για διαφορα ..και υστερα στο κρεβατι πιπα χαλαρωτικη διαρκειας και γλυψιμο στο μουνακι της απο μενα για να ερθουν οι 3 κλασικες στασεις και τελος να ειναι πανω μου πιανοντας τα βυζακια της ..100 eyros μεν δεν ειναι και λιγα για μιση ωρα τουλαχιστον αξιζε τον κοπο τα ιδρωσε και με το παραπανω η κοπελα ...ισως ξαναπαω με απλο προγραμμα ομως.... Καλο καλοκαιρι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.446
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού