Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμα με την Αφροδιτη την Κυπρια!Κουλ Καινουργιο μωρο με προυπηρεσια στην Αθηνα οπως μου ειπε.
Εδωσα τα 30€ για δοκιμασμα μιας κυπριας να δω το λενε καλα το ποιημα!Γλώσσα Το μωρο εισερχεται μεσα με ευχαριστη διαθεση και με ρωταει εισαι ετοιμος?
- Παντα ειμαι ετοιμος εγω...(Μεγάλο χαμόγελο)
Σγουρομαλλα με μαυρο μακρυ μαλλι,μελαμψο δερμα,ωραιο προσωπακι με piercing διπλα στα χειλια,βυζαρες μεγεθους 3 πεσμενες λιγο(Γλώσσα) και κωλαρα με ελαφρια κυτταρυτιδα αλλα ειναι κοντουλικο το μωρο και της πηγαινει!Γλώσσα Τα παμε λιγακι για την Λευκωσια ..γιατι την εχω ζησει την πρωτευουσα της κυπρου με τα καλα της και τα κακα της!(Ναι!) Ειναι 27 χρ. Και μιλφιζει αρκετα το μωρο!Εμμμμ
Ξεκινημα με γλειψιμο στις βυζαρες τις ..που της αρεσει αρκετα.
Με ξαπλωνει και ξεκιναει μια πιπα με το προφυλαχτικο να το περναει κανωντας κατευθειαν πιπα! (Γλώσσα) Βαθια με εντονη χρηση χεριου και εγω να παιζω επιφανειακα την ελαφρως αξυριστη μουναρα της!Μεγάλο χαμόγελο Σταματησε αποτομα...πανω που μου αρεζε και μου λεει μωρο μου πως με θελεις?- Στησου κανονικα..ιεραποστολικη σταση με το μωρο να το γαμαω για αρχη χαλαρα και ανεβασα ρυθμο που ξεκινησε το μωρο να γκαβλωνει απιστευτα.Γλώσσα Με σφαλιαριτσα στα κωλομερια μου(Προσκύνημα) και προστυχολογα του τυπου ετσι δυνατα γκαβλιαρη μου σκισε με!(Ναι!) Η μουναρα της ηταν απο πριν gelαρισμενη και με χαλαγε καπως...Ωσπου κανουμε την σταση cowgirl προς εμενα με το μωρο ..Εβαλε τα ποδια της στο κρεβατι και χτυπιοτανε δυνατα το μωρο ,το μονο που εκανα ηταν να χουφτωνω τις βυζαρες της!Γλώσσα Κουραστηκε το μωρο και μου στηνεται στα 4 ωσπου της τα δωσα ολα μετα απο λιγο .Ωραιο στησιμο και με προστυχολογα παλι!Γλώσσα
Τελειωσαμε με ευχαριστησε και χαιρετησε! Το αρωμα της μου αρεσε πολυ παντως!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Αφροδιτη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.341
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού