Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη αποπειρα αναζητησης κοπελας για GFE καταστασης οδηγιθκα στην Βερονικα! Παρκαρισμα ανετο! Ανεβενω επανω χτυπαω κουδουνι και ανοιγει η πορτα , η ευγενικη κυρια μου λεει οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο! (Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!) γαμωτο λεω ποιος ξερει ποση ωρα θα περιμενω!! Δινω 50€ φια ελευθερο στοματικο και χαλαρο και περναω στο δωματιο! Ο χωρος καθαρος και πολυ περιποιημενος ! ολα καθαρα και τακτοποιημενα! Αναμονη κανα 10 λεπτο και ανοιγει η πορτα μπενει τα αστερι και παθενω! Ειναι ψιλη με ισια μαλλια και ρωσοφαατσα(τετραγωνο πιγουνι) εχει τα χαρακτηριστικα που μου αρεσουν! Συστιθικαμε στα ορθια και βουρ στο κρεβατι! Βγαζει σουτιεν και βρακακι και ξεκιναει με ψιλοφιλακια στο λαιμο σωμα και δειλα δειλα στο στομα!Απο εκεινη την στιγμη ειπα οτι βρηκα στανταρακη!!! η GFE πολυ μου αρεσουν! ξεκιναει εναν υπεροχο πεοθυλασμο ακα μολις καταλαβε οτι ημουνα ετοιμος να τις δωσω το γλυκο σταματαει και περναει καποτιδιο! ανεβαινει απο πανω μου cow girl με αρκετα καλο κουνιμα, αλλαγη εγω απο επανω οπου εκει τα εδωσε ολα το μωρο με φωνουλες σε εναλαγες με φιλιά! Οσο αναβαζα το τεμπο του σφυριου τοσο ποιο πολυ εφτανε η ωρα του μεγαλου big bang!!! Οπου ηρθε σε αυτην την σταση! Αναψαμε ενα τσιγαρο ( το μισο εκανε) λιγο εως ελαχιστω social time λογο του οτι δεν μιλαει πολυ καλα ελληνικα αλλα τα καταφεραμε με μισο αγγλικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
nikos neapolitis38
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
49
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού