Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156597
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημερι βολτα στη γνωστη γειτονια ειχα καιρο να παω τοσο νωρις στα γυρω μερη και ενω τσεκαρα μερικα σπιτια τι εχουν (μονο κατι τσουβαλακια συμπαθητικα) κατεληξα στα τριδυμα που ειναι γενικα ωραιο μερος καυλωτικο ..μπαινω στο 2ο σπιτι γνωστο απο τις συνευρεσεις με την Εβελινα και η πολυ καλη τσατσα μου λεει τα προγραμματα & μετα απο λιγο εμφανιζεται και το μωρο μπαινω με 40ε για ελευθερο στοματικο συν το ντουζ γιατι με 35 βαθμους του κελσιου κανεις μπανιο απο το σπιτι και μετα απο λιγο παλι υδρωνεις Money Mouth ..Μπηκε μεσα στο δωματιο ενω ακομα ημουν στο ντουζ Κεφάλι σε τοίχο!Γλώσσα λιγο κακη κινηση γιατι σε αγχωνει αυτο ...αλλα ειναι ωραια εξωτερικα και συγχωρεις τα παντα , δηλαδη πολυ λεπτη skinny ωραιο αφρατο χαριτωμενο κωλαρακι και βυζι μικρο αν και φτιαγμενο ..ξαπλωσε και με περιμενε στα μπρουμητα εγω την ελεγα γυρνα αναποδα να φαινεται το μουνακι σου δεν καταλαβαινε Ελληνικα κατα βαση στα αγγλικα μιλουσαμε ..Ρουμανακι δηλαδη αν και δηλωμενη στο ισως Ιταλιδα αλλα στο παρουσιαστικο μοιαζει αρκετα με Ιταλιδα Μεγάλο χαμόγελο ..Με ξαπλωνει για το τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο καλη απαλη επαφη με το εργαλειο εδινε και κατι γρηγορες ισως ηθελε να με τελειωσει γρηγορα Μαλακία ..Πολυ μπλα μπλα σε ολη την διαρκεια πολλες μαλακιες απο μενα επεσε πολυ γελιο γενικα , αρχικα πρωτη σταση απο πανω μου με τα μαλλακια της να πεφτουν στην μουρη μου και κοφτα φιλακια στα βυζακια της εννοειται κρατιομουν να μην τελειωσω ..αλλαγη στασης με στησιμο στα 4 να φαινεται ολη η καλη θεα απο το νεανικο μουνακι της εκει αφου της την εδωσα αρκετη ωρα με πολυ γκαζι χυσιμο και τελος ..Πλυσιμο μετα στον νιπτηρα να με ρωταει τι δουλεια κανω και αν ειμαι ταξιτζης χαχαχα φιλι στο μαγουλο και αντε γεια ...σιγουρα θα ξαναπαω ειναι για στανταρ φαση ...ΥΓ βραδινες ωρες δουλευει απλα ετυχε να ειναι εκτακτως σε πρωινη βαρδια οταν πηγα ..καλο καλοκαιρι !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.480
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2016
Συμφωνω! Τα τριδυμα ειναι καυλωτικο μερος! Δεν ξερω και εμενα μου βγαζει κατι εκει το μερος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1