Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω αργοπορίας και τα σπιτάκια στη Φυλής άρχιζαν να κλείνουν, επισκέφτηκα το εν λόγω Οίκο, μπας και πετύχω κανα κελεπούρι του στύλ: Αγνής, Ξένιας, . .. Έπεσα πάνω στην Σοφία. Κάτι μου έλεγε ότι την είχα ξαναπάρειπού παλιότερα στο ίδιο μαγαζί, αλλά τέτοια ώρα - τέτοια λόγια.

Πάιρνω το πρόγραμμα με 69 (50 ευρώ) και περιμένω στο δωμάτιο. Σκάει μύτη το μικρό, πολύ αδύνατο, με σιλικονάτους βύζους και πρόστυχο πρόσωπο και αφού πάιξαμε λίγο με τα ενισχυμένα στήθη της, πήγα για το "τριανταφυλλάκι" της. Σε 5-10" μου λέει να αλλάξουμε στάση. Οπότε πλέον, ήμουν σίγουρος ότι την είχα ξαναπατήσει στο παρελθόν μαζί της. Παρόλα αυτα, το τσιμπούκι της ήταν καλό, με την πρόστυχο βλέμα της καρφωμένο στα μάτια μου και μια να χτυπαέι το γλυφιτζούρι στην γλώσσα της μια να το ρουφάει δυνατά και κατάφερε να οπλίσει το G3A3 για βολή κατά βούληση. Άρχισε τα κλασσικά (ξενερωτικά για εμέ) "έτσι το θέλω, όλο μέσα στο ...", όπου και κατέθεσα. Η κοπέλα ειλικρινέστατη (αλλά μετά τον χορό), με ενημέρωσε ότι δεν της αρέσει το 69, αλλα το κάνει προς εμπλουτισμό των προγραμμάτων και φυσικά της τσέπης. Γι'αυτό και η χαμηλή βαθμολόγηση μου, μιας και γι'αυτό που πλήρωσα, δεν το απόλαυσα. Η κοπέλα, για τους λάτρεις του κοντοπουτανοπροστύχου αδύνατου με βύζους, βγάζει κάτι σε PSE, όχι όμως GFE που ψάχνω εγώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού