Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156523
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν Μάγκες μου ΚουλΚουλ ήθελα να γαμίσω την Εβελίνα καθώς άκουγα καλά λόγια και εμφανισιακά είναι πολύ ωραία! Κωλαράκι ψιλομινιόν βυζάκι τέλειο πάρα πολύ μαλακό.
στα του αγώνα αφού μπήκα προς το τέλος της βάρδυάς της σκάει μύτη το μωρό!
σίγουρα θα ήταν και κουρασμένη...αλλά η χημεία νομίζω φαίνεται με μια γκόμενα απ τη πρώτη στιγμή! προκαταρτκτικά ελάχιστα πράματα...βασικά χούφτωνα οσο πιο πολύ μπορούσα και μου περνάει καπότα με το στόμα..το τσιμπούκι της πάρα πολύ καλό και την άφησα να ασχολείται αρκετή ώρα...σε μια φάση που σταμάτησε και με ρώτησε πως θέλω να την γαμίσω..της είπα να γλύψει και μπάλες..όπου ψιλοδυσανασχέτησε αλλα το έκανε καλά!η αρχή έγινε με ιεραποστολικό οπου την γάμισα αρκετή ώρα και στη συνέχεια την γύρισα στα 4 οπου σφυροκόπησα άγρια..αντέχει πολύ και χάιδευα συνέχεια κωλοτρυπίδα χωρίς να δυσανασχετήσει...
λόγω bacardi είδα οτι θα δυσκολευόμουν να τελειώσω και βγήκα και ξάπλωσα...τον ξαναπήρε στο στόμα με την καπότα φυσικά και μετα απο λίγο τελέιωσα..
δεν είχαμε χημεία και δεν θα ξαναπάω..αλλά θέλω να γαμήσω και τον κώλο της..οπότε με την πρώτη ευκαιρία θα παω για να κλήσουμε τους λογαριασμούς μας με τον κώλο της ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
mpampis23
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
76
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2016
ενω την εθαψες ομως της εβαλες 9αρια κ 10αρια!!μας μπερδεψεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
01 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τύπε μου έβαλα καλούς βαθμούς γιατί πιστεύω οτι απλά δεν είχαμε καλή χημεία.. οχι οτι περνας και άσχημαΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΜατάκιΜατάκι (σορυ για την απαντηση μετα απο τοσο καιρο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2