Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ειχα δει σε προηγουμενη τσαρκα και ειχα περασει με αλλη κοπελα αλλα ειχε στοχοποιηθει.
Ειναι μια ψηλη προμιλφ, με πολυ ωραιο σωμα αδυνατο με καμπυλες Χμμμ;, υπεροχα ποδια, ομορφο προσωπο. Ειναι μια σεξι γυναικα που δεν περναει απαρατηρητη σιγουρα... Έρωτας Μοναδικο μειονεκτημα κατα την αποψη μου η χαλαροτητα στο σωμα.
Μπηκα για μπανιο και ηρθε υστερα απο λιγο. Αρχισε με τη μια να με φιλαει. Επικοινωνια στα αγγλικα. Δεν αντεξα κι επεσα να γλυφω ποδαρες. Πολυ ωραια ποδια, Νο 39-40, αφρατα, καλοσχηματισμενα, με φλεβες! Επισης ωραιες σφιχτες γαμπες. Τα εγλυψα, τα χαιδεψα, τα γαμησα, τα ετριψα στα αρχιδια μου. Η Μαιρη δεν σταματησε να ασχολειται μαζι μου, να με χαιδευει και να με φιλαει. Αρχισε να μου βαζει δαχτυλο και να με φασωνει. Επαιζε πορνοσταρικα, εγλυψε την περιοχη και με εστειλε αδιαβαστο. Της επιανα το κεφαλι και το εσπρωχνα πανω μου, αυτη καθε τοσο ερχοτανε κοντα στο προσωπο μου και με φιλαγε. Δεν προλαβαμε να βαλει στο στραπ, σε μια τετοια φαση εχυσα. Μεγαλη καυλα, πολυ ενταση ακομα και στα προκαταρκτικα.
Τα δωματια πριν και μετα ηταν γεματα, πιστευω δικαιολογειται. Κριμα που δεν ανεβαινουν κι αλλες κριτικες, η κοπελα ειναι φωτια.
Θα φροντισω για επαναληπτικη, να ολοκληρωθει η διαδικασια, θελω να δω πως σπρωχνει η καυλα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sisax87

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2016
Παίχτη πότε είχες πάει; Γιατί δεν την βλέπω στο πρόγραμμα, ήθελα και γω να την πάρω.
22 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την Κυριακη βρεθηκαμε, απο τοτε δεν την ξαναειδα στο προγραμμα.
Δηλωσε οτι περναει καλα και θα μεινει παντως! Ελπιζω να συνεχισει κανονικα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2