Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 363747
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη μετα απο καιρό με την Μαρίνα.
Δεν εχω να γραψω πολλά Μετα λυπης μου διαπιστωσα μια τεραστια διαφορά στις υπηρεσίες της σε σχεση με παλαιότερα καθώς και στην εμφανιση (μικροτερη μεν αλλα αισθητη)Απο καθαρόαιμο αλογο κουρσας μετατραπηκε σε δυστροπη φοράδα
.Εχει παρει μερικα κιλα αλλαξε τα μαλλια της ,αρχισαν να φαινοναι καποιες ατελειες αλλα αυτα προσωπικα δεν θα με πειραζαν αν σεβοταν τα χρηματα που παιρνει. Η χειρότερα αλλαγη ηταν στη συμπεριφορά.
Στο δεκάλεπτο αρχίζει τα τελειωνε μωρό μου,περιμενει κι αλλος πελάτης ,και ακόμα μωρό μου?και δεν μπορώ αλλο με πονας.. σε εκνευριστικό βαθμό
Στο τελος φευγει λες και σου εκανε χάρη.
Κριμα γιατι οταν ειχε ξεκινήσει πραγματικα ηταν μια από τις καλυτερες με διαφορά .Τωρα απλα βαρεθηκε ,το πηρε πάνω της,εκτελει οδηγιες του μαγαζιου ..δεν ξερω Εννοειται οτι δεν θα την ξανασυναντησω ενω μαλλον θα φαει μαυρο και η αλυσίδα με αυτα που κανουν (Αναφερομαι στις κουτοπονηριες της υπηρεσίας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, Ιανουάριος, mauros gatos(1) και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2016
Την ιδια εμπειρια ειχα κι' εγω με τη Μαρινα πριν κανα μηνα. Δεν ειχα γραψει κριτικη ή σχολιο γιατι πιστευα οτι ηταν τυχαιο περιστατικο, δεν ηταν σε καλη μερα.... Αλλα βλεπω οτι μαλλον χρειαζεται διακοπες το κοριτσι.....
Επισης θα συμφωνησω και στην αλλαγη προς το χειροτερο της εμφανισης. Ποτε δεν ηταν κουκλαρα η Μαρινα, αλλα με το σερβις που ειχε αυτο περνουσε σε δευτερη μοιρα. Κριμα!!!!
13 Ιουλίου, 2016
katarxa sygnwmh gia ta mh ellhnika grammata to laptop omos dysthxos den exei ellhnika kathws einai kseno...an to krinei h dieuthynsh as to svisei to mhnhma...kata deutero kai egw tha symfwnhsw dysthxos me ta proanaferomena...isws an goustarei ligo ton pelath mporei na einai diaforetika omos to rantevou epikratouse kyriws auto to 'mh moro mou' kai ta mou kai genika poly viasyni gia to tpt...h palia Marina de sygkrinete...an varethike as to parathsei kalytera
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2