Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364415
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα περιπου 2 μηνες αποχη απο το αθλημα γιατι τραβιωμουν μ ενα γκομενακι, αλλα το story τελειωσε οποτε ξαναβγηκα στην γυρα..Την περασμενη βδομαδα μερα δεν θυμαμαι, ειχα την αναγκη για ακολασιες, μπηκα στο site απο το κινητο να δω τι παιζει, μιας κ βαριομουν να τσαρκαρω..Βλεπω το Μαρινακι κ λεω να το επισκεφτω μιας κ ηταν μεσα στα στανταρακια μου..Φτανω εξω απο το καταστημα αργα το βραδυ παρκαρω ακριβως εξω απο το μαγαζι, χτυπω κουδουνι κ μπαινω, ενημερωνω την τσατσα οτι ηρθα για την Μαρινα, αμεσως με ανεβαζει πανω στο δωματιο κ μ ενημερωνει οτι η κοπελα εχει πελατη..Κανω μπανακι κ αραζω στο κρεβατι χαζευοντας στο κινητο να περασει η ωρα, ειχε μια τσοντα στην tv αλλα δεν πολυ ειδα..Μετα απο ενα γεματο 20λεπτο ερχεται η Μαρινα, δεν σπαστικα γιατι ημουν ενημερος οπως σας ειπα..Ξεκιναμε λιγο μπαλαμουτι στο ορθιο κ μετα στο ξαπλωτο, αλληλοπασπατευσαμε ο ενας τον αλλον πολυ καλα..Μου περνα καποτα κ μου καθεται με τετοιο τροπο ωστε οση ωρα μου εκανε κλαρινο να ασχολουμε με τον κωλο της, της εγλυφα,της χαστουκιζα τα κωλομαγουλα κ εβαζα δακτυλο στην τρυπα της, αυτη ανταπεδιδε με καλο, βαθυ κλαρινο κ δακτυλο στον κωλο μου..Πρωτη σταση στα 4 με καλη συμμετοχη καλο στυσιμο απο μερους της κ πολλα βρισιδια απο τους δυο μας, φυσικα κ εφαγε τα κωλοσκαμπιλα της..Δευτερη reverse-cow girl οπου κοπανιοταν πανω ενω ζουλαγα τα κωλομερια της..Τριτη σταση ιεραποστολικο, οπου την καρφωνα δυνατα, ανταλασαμε βρομολογα κ εκει που πλησιαζα στο τελος αρχιζουν οι αυξομειωσεις στην μουσικη κ μου λεει μωρο μου πρεπει να τελειωνεις γιατι δεν εχουμε χρονο..Λοιπον μαγκες εκει ξενερωσα ασχημα κ αρχισα να νευριαζω με την φαση..Βγαινω απο μεσα της σηκωνομαι ορθιος, την βαζω να γονατισει κ να με αρχισει στο κλαρινο να τελειωνω, οντως μετα απο ενα καλο κλαρινο ενω παραλληλα με δακτυλιαζε εχυσα μεσα σε κραυγες..Κ τωρα αρχιζει το κραξιμο, 1) μου την εσπασε η μαρινα γιατι μετα απο τοσες φορες που εχω παει κ θα επρεπε να το ειχε σεβαστει αυτο κ οχι να μου λεει αντε τελειωνε. 2)απαραδεκτο κ απο την τσατσα ν αρχιζει να κανει αυτα τα πουστικα νοηματα, μωρη ρομπα 50αρα κ βαλε αφηνει ο κοσμος που ερχεται στο μαγαζι, δεν ειναι κ λιγα, το αντιθετο παραπολλα για την εποχη κ συ κανεις μαλακιες, γι αυτο κ της εβαλα 3 στην βαθμολογια, θα μου πειτε ειναι πολιτικη της αλυσιδας, να πανε να γαμηθουν, οταν θα φανε το λουκετο, να ερθουν να μιλησουν για πολιτικη..Συνοψιζοντας αν δεν γινοταν αυτη η μαλακια στο τελος θα ηταν ακομα μια πετυχημενη συνεδρια με την Μαρινα, γι αυτο αλλωστε εγραψα ξανα κριτικη για την ιδια , γιατι οπως λεμε τα καλα θα λεμε κ τα κακα..Επισης στο δωματιο εκατσα 20-25 λεπτα, εχει ξαναγινει αυτο χωρις καποιο θεμα..Καλες τσαρκες παιδια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.991
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, Cornelius, Γιώργος Ξύδης και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2016
Στουντιο είναι αυτά!Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1