Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επηδει οσοι ασχολονται με το συγκεκριμενο "χομπυ" ειτε λιγο ειτε πολυ εχουν στο αιμα τους το μικροβιο του τζογου ενας ειμαι και εγω , θελησα να δοκιμασω την Ελληνιδα Μαρια για να φανει ποσο θα μεινουμε ευχαριστημενοι ...μου την παρουσιασε η συμπαθης κυρια της υποδοχης κανονικο αναστημα ωραιο σωμα αδυνατο σχεδον μοντελισιο , με βυζι μεγαλο αλλα φτιαχτο αν κι η ιδια λεει οτι ειναι φυσικο Κεφάλι σε τοίχο! Γλώσσα ..περασα με απλο προγραμμα για δοκιμη στα 30Ε να δουμε τι θα γινει ...εχει καλη επικοινωνια δεν ειναι μηχανικη μολις αρχισε την πιπα ημουν σε σταδιο 70% 80% καυλας και λογω τελειομανιας που εχω βλεποντας οπως ειχε ανοιχτα τα ποδια της το ομορφο καλαισθητο μουνακι της πληρωσα συν +10 για ενα γλυφομουνι για να φτασω σε 100% Μεγάλο χαμόγελο ..εμεινα εκει αναμεσα της πανω απο 5 λεπτα ειχα καυλωσει πολυ στην συνεχεια & οταν αρχιζα να την γαμαω κρατιομουν μην τελειωσω γρηγορα , αυτο εγινε μετα απο 5 λεπτα επισης χαιρετηθηκαμε και εφυγε δινοντας υποσχεση οτι θα ξαναεπισκεπτω γιατι πιστευω οτι ειναι σχετικα καλη περιπτωση ....
ΥΓ. Μετα στο καπακι επηδει ακομα ειχα καυλες πηγα στα τριδυμα διπλα στην Εβελινα για 2ο γυρο αφου με γνωριζει μετα απο 10+ συνευρεσεις ηθελα ενα καλο σφυροκοπημα αφου πριν με την Μαρια κρατιομουν να μην τελειωσω γρηγορα ....Αυτα τα ωραια , Καλο Καλοκαιρι !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.572
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού