Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα συναγωνιστες,
μετα απο πολλές επισκέψεις στο studio της Εθνικής οδού, πρέπει αν συνεισφέρω και εγώ εδώ μέσα.
Έχω συναντηθεί με την Ευα αρκετές φορές >10 και όλες πλην μιας εφευγα με ένα τεράστιο χαμόγελο...
Λοιπόν η Έυα για όσους δεν την έχουν δει είναι μια ψηλή γεματούστσικη μουνάρα που έχει καταλάβει ότι
αυτό το κάνει για να βγάζει λεφτά και αν θέλει κα΄ποιος να βγάζει λεφτά απο τη δουλειά του πρέπει να την κάνει τουλάχιστον καλά.
Λοιπόν θα περιγράψω μια απο της συνευρέσεις μας.
.... με το που μπαίνει στο δωμάτιο με καλωσορίζει και αμέσως με σηκώνει απο κρεβάτι για να πάμε μπροστά στον καθρέυτη.
Μετά απο μερικά φιλάκια και μπαλαμούτισμα μου γυρίζει την πλάτη και κολάει την κωλάρα της στο καυλί μου.
Συνέχεια με εκείνη να προσπαθεί να χωρέσει πάνω σε ενα τραπεζάκι με τις ποδάρες της ορθανοιχτες και εγώ να γέυομαι το φρεσκοπλυμένο
της μουνάκι το οποίο είναι πάντα άτριχο πλήρως... Επιτρέπει αν είσαι μαλακός και κανα κωλοδαχτύλιασμα για όσους γουστάρουν. Σε κάνει να
πιστέυεις ότι η περιποίηση την ευχαριστεί. Μετά απο λίγο κατεβαίνει γονατίζει και ξεκινάει μια πίπα δίχως άυριο. Ti deepthroat τι γλυψίματα τι φτυσίματα.
Σε λίγα λεπτά το καυλί έίναι μούσκεμα απο το στόμα της. Και όλα αυτά όχι απλώς ακούραστα αλλά απλόχερα και με τεράστια καυλα.
Συνέχεια στο κρεβάτι με την Ευα ανάσκελα και το κεφάλι της κρεμασμένο εκτός κρεβατιου και εγώ να οδηγω΄το καυλι μου στο στόμα της για ένα υπέροχο mouthfuck σεδ συνδυασμό
με 69. Ισως το καλύτερο σημείο της συνέυρεσης...
Περασμα προφυλακρικό και συνέχεια με σεξ σε ότι στάση θέλεις και της ζητήσεις αν καταφέρεις νε βρεις κάτι που σου αρέσει απο τις δικες της εναλλαγές.
Σε κάποια φάση αφου γυρνάει ανάσκελα ανοίγει διαπλατα τα πόδια της και με τα δάχτυλα της ανοιγει και τα μουνόχειλα και λέει "Ελα καυλα μου σε περιμένω"
Και παιρνω φόρα και μπαίνω και τη πηδάω με δύναμη. "Αυτό είναι γαμήσι. Έχεις ωράια ψωλάρα μωρό μου. Τη νοιώθω μέσα μου..."
Αντε να μην τελειώσεις μετα....

Εν κατακλείδι είναι μια κοπέλα που μπορεί να μην ενοθουσιάσει με την εμφάνιση αλλά σίγουρα θα ξετρελάνει με τη συμμετοχή και την ενέγεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα2
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Stefanos the grait

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού