Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας το site και τις ενημερώσεις των συναγωνιστών είδα πως στο παραπάνω ίδρυμα ξεκίνησε να προσφέρει υπηρεσίες μία καινούργια κοπέλα!!!Δυνατή απ'ότι έγραψαν οι περισσότεροι και έμπειρη...Πέρασα λοιπόν να κάνω μία διερεύνηση...
Παρκάρισμα στον ιδιωτικό χώρο του στούντιο και είσοδος σε αυτό...Η υπηρεσία μου παρουσίασε τρις κοπέλες αλλά εγώ είχα κλειδώσει το στόχο μου...Βγήκε λοιπόν η Έλις με ένα σετ εσωρούχων ασημί και με το σώμα της να λικνίζεται στους ήχους της μουσικής...
Μπήκα στο δωμάτιο και γδύθηκα για να την περιμένω...Μετά από λίγο εισήλθε για να ξεκινήσουμε κατευθείαν στα όρθια...Άρισε να με φιλά στο λαιμό το στήθος και κατέβαινε πιο κάτω στην ευαίσθητη περιοχή.Μου έβγαλε το εσώρουχο και άρχιζε να "παίζει" τη σταμάτησα καθώς θα τελείωνα...Πέρασμα καπότας και έναρξη του στοματικού...Γλύφει με μανία και τα παπάρια και όλα...Το κάνει λίγο γρήγορα αλλά είναι καλό τσοντέικο...!Την περιποιήθηκα και εγώ λίγο στο γατάκι της με τη συμμετοχή της να είναι λίγο υπερβολική από θέμα με τα βογγητά της...Το πρόσωπό της και αυτό έπαιρνε προσποιήσεις αλλά εντάξει είναι το στυλ της έτσι...

Σεξ τώρα,πρώτα σε ιεραποστολικό όπου όπως είπα συμμετείχε με βογγητά...Αλλαγή για τα πλάγια όπου ανταλλάξαμε και κάποια φιλιά..Πισωκολλητό άψογο με τη κωλάρα της τουρλωμένη,πραγματικά πολύ καύλα το στήσιμό της στα τέσσερα...Γύρισμα μπροστά αφαίρεση του προφυλακτικού και τελείωμα σε σώμα,βυζιά και λίγα απ΄τα "σκάγια" στο λαιμό της...
Πάντα με χαμόγελο από την αρχή της συνεύρεσης μέχρι το τέλος που μάζεψε τα εσώρουχα της και αποχώρησε....!
Η Έλις όπως γράψανε και άλλοι συναγωνιστές είναι για pse καταστάσεις και δυνατά πράγματα...Πιο χαλαροί συναγωνιστές μπορεί να μην ταιριάξουν μαζί της αλλά αξίζει να την δοκιμάσουν.
Αυτά για την Έλις τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλις
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2016
Καλησπέρα!
Ωραία ακούγεται η Ελις. Να ρωτήσω όμως.
Ποιο πρόγραμμα επέλεξες για το τελειωτικό χωρίς σκουφί;

Ευχαριστω!!
15 Αυγούστου, 2016
οντως αδερφε για πες;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2