Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γενικότερα εχω χρονια να γραψω κριτικες και επειδη εχω τα στανταρακια μου για τα οποια εχουν γραφτει καλες κριτικες δεν εγραψα. Βεβαια εχω φαει και φολες και παραδεχομαι πως επρεπε να γραψω κριτικες αλλα δεν το εκανα (μαλλον τεμπελια).

Στα ενδοτερα ως τακτικος πελατης της συγκεκριμενης αλυσιδας και σχεδον περναω μονο με τζακουζια ειπα να δοκιμασω τη Βερονικα.
Η κοπελα οπως εχει ξαναειπωθει απο αλλες κριτικες ειναι Ουκρανιδα η ετσι δηλωνει με το προσωπο να κραζει οτι ειναι ανατολικου μπλοκ.
Δεν ειναι ψηλη.
Στηθος 1 προς 2 μικρο χαλαρο.
ΚΩΛΑΡΑ και ΜΑΤΑΡΕΣ ολο ναζι.
Ηρθε στο δωματιο και επεσε πανω μου οπου αρχισαμε γλωσσοφιλα και παιχνιδακια στο φουλ. Να τονισω οτι ξερει να φιλαει παρα πολυ καλα και ειναι κατι το οποιο σπανια συναντω στη συγκεκριμενη αλυσιδα.
Περασαμε στο τζακουζι οπου ειχαμε παιχνιδακια μασαζακια και μια υπεροχη πιπα με καλο deepthroat και αρχιδογλυψιμο.
Υστερα στο κρεβατι οπου την εκανα μια τρελη κωλογλυφαδα και γλυφομουνι οσο ηταν στημενη στα τεσσερα. Σπαρταρουσε αλλα την αφησα καβλωμενη χωρις να χυσει. Ξαπλωσα πανω της και της τον εχωσα αναμεσα στα κωλομερια οπου επεσε ωραιο πουτσοτριψημο.
Αλλαγη και ξεκινησε αυτη την πιπα αλλες φορες λιγο χερι αλλα κατα κυριο λογο χωρις χερια και πολυ deepthroat και αρχιδογλυψιμο.
Φορεσα καποτα και την ξεκινησα το καρφωμα οπου εχυσε στη δευτερη σταση. Μετα απο λιγο εχυσα και εγω.
Να τονισω σαλιωσα κωλοτρυπιδα και πηγα να της βαλω δακτυλο οσο την ειχα στα τεσσερα αλλα ευγενικα μου εκανε νοημα να σταματησω πριν καλα καλα βαλω το δακτυλο μεσα.
Συνολικος χρονος καπου στο 40λεπτο.
Συνεννοηση μονο με τη γλωσσα του σωματος και ενα μπερδεμα νοηματικης, ελληνικης, αγγλικης, ουκρανικης κ.α.

Συνοψιζοντας στα θετικα ειναι :

-GFE φαση
-Γλωσσοφιλα κτλ
-Πιπα
-Προκαταρκτικα
-Σεξ.

Στα αρνητικα:
-Δεν μπορεις να συνεννοηθεις η να της ζητησεις κατι οποτε στο social time εχεις ενα ψιλομειον.
-Αν σε ενοχλει μια κοπελα της οποιας το προσωπο ρωσοφερνει.
-Στο 30λεπτο η συγκεκριμενη τσατσα, γιατι με τις περισσοτερες δεν εχω θεμα χρονου επειδη με ξερουν, απετυχε να παιξει με την ενταση της μουσικης ως νοημα για την κοπελα και την σταματησε τελειως οποτε με το που εγινε αυτο σταματησαμε οτι καναμε και κοιταξαμε το ταβανι αλλα την γραψαμε στα @@ μας και συνεχισαμε χωρις να μου αναφερει φινις προγκραμ και τετοιες μαλακιες. Εχω κατσει και 1ωρα και παραπανω με αλλες κοπελες της αλυσιδας χωρις να μας ενοχλησουν αλλα η συγκεκριμενη τσατσα πηγε τελειως με τα τυπικα χωρις να σκεφτεται οτι ειμαι τακτικος πελατης.

Σιγουρα την προτεινω και θα την ξαναπροτιμησω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, fouxter, Karaman 7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού