Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327299
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη φορά που επισκέφθηκα τη Βίκυ μετά την πρώτη φορά πριν ένα χρόνο στην Αθήνα...
Δεν έχω να προσθέσω πολλά πράγματα σε σχέση με την πρώτη μου κριτική...

http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%92%CE%AF%CE%BA%CF%85/listingid:9103/

Γυναικάρα με τα όλα της, με εμφάνιση και προσόντα που δύσκολα να βρεις ακόμα κ σε σιτυτουρ..!
Βλέπω ότι πολλοί προβληματίζονται με το αν είναι ή όχι γυναίκα...
Πάντως τα μάτια μου, το στόμα μου, και τα χέρια μου δε γίνεται να με γελάνε, καθώς αυτό που έβλεπα, φίλαγα κι άγγιζα είναι απ' τις πιο σεξουαλικές γυναίκες της ζωής μου..! Ακόμα κι η φωνή της δεν έχει κάτι που να ξενίζει...
Κι όπως έγραφα και πέρσι στην κριτική μου, όταν την πρωτοδα πρόπερσι το καλοκαίρι σε μπιτς μπαρ της Χαλικιδικής, όλοι την κοιτούσαν με το στόμα ανοιχτό και τη χάζευαν..!

Δυστυχώς, το σαϊτ είναι γεμάτο στενόμυαλους, ακροδεξιούς κι ομοφοβικούς, που το μόνο που τους απασχολεί είναι το τι ήταν στο παρελθόν... Το τι ηταν, ποσως μ' ενδιαφερει, αυτο που με νοιαζει ειναι τι ειναι τωρα...
Κι η Βικυ ειναι απ' τις ομορφοτερες γυναικες εχω γνωρισει, για να μην πω η ομορφοτερη..! Δηλαδη για αλλες ιεροδουλες, που εχουν κανει δεκαδες αισθητικες επεμβασεις κι εχουν φτιαξει στηθος, μυτη, χειλη, κωλο κτλ, μας απασχολει πως ηταν στο παρελθον ή κοιταμε αυτο που βλεπουμε τωρα..;

Και για να προβληματισω ακομα περισσοτερο τους ομοφοβικους, που φοβουνται μην αμφισβητηθει ο "αντρισμος" τους, να αναφερω μια κοινη ερωτηση, που δειχνει οτι οι διαφορες αναμεσα στα δυο φιλα δεν ειναι κ τοσο αγεφυρωτες (ακομα κι ανατομικα)...

Why do men have nipples?

http://www.scientificamerican.com/article/why-do-men-have-nipples/

Τωρα στα του αγωνα, κι εκει η Βικυ παιρνει ανετα το 10αρι... Πολυ χαλαρη με το χρονο και δεκτικη σ' ολα τα χαδια...
Πολυ καλο στοματικο με γλυψιμο στα αρχιδια, και μ' αφησε να γλυφω και να φιλω τις βυζαρες της για απειρη ωρα..!
Συνολικα πρεπει να κατσε στο δωματιο πανω απο 25 λεπτα, αν κι ειχα παρει το απλο προγραμμα των 40...
Αλλα ισως επειδη υπαρχει μια αμοιβαια συμπαθεια..!
Και δεν εγγυομαι οτι ειναι με ολους ετσι, απλα περιγραφω τη δικη μου εμπειρια..!
Ελπιζω να ξαναρθει συντομα στην πολη μας, που εχει τεραστια ελλειψη απο κοριτσια αναλογου επιπεδου σ' εμφανιση κι υπηρεσιες..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, FILOXENOUMENOS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού