Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328017
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στο μωρό από την Ουκρανία που στο σαλοναρισμα πάλι τα έσπασε!Κουλ
Μπηκα με το απλό των 40€ αλλά ήθελε Και 2 γύρο για να τα νιώσει όλα!Γλώσσα
Εισέρχεται στο δωμάτιο και την ρωταω στα αγγλικά αν με θυμάται από το Red diamond..
- oo yesssss ...και με αγκάλιασε δυνατά και με φιλούσε!Έρωτας
Με ξεκίνησε με γλωσσοφιλα και να χορεύει πάνω μου.Προσκύνημα Σε μία στιγμή κατεβαίνει από το κρεβάτι όρθια ..γυρνάει την κωλαρα της μπροστά στο πρόσωπο μου και κατέβαζε το στρινγκακι της!(Προσκύνημα)
Εκεί έπεσε γλειψιμο στα κωλομαγουλα της και Γουσταρε!Έρωτας
Παμε στο κρεβάτι και είχαμε καταστάσεις σχέσης!Έρωτας βγαζω μποξερακι και την ξαπλωνω μπρούμητα και της προσφοράς ρομαντικό μασαζακι και ταυτόχρονα πολλά φιλιά στον λαιμό της!Γλώσσα
Με γυρνάει μου φοράει καποτα με γλείφει με αρκετό καραμελωμα αρχιδιων και βλέπει πώς ήμουν έτοιμος να σκασω και μας καβαλάει στην αρχή έτσι όπως την έχωσε στην μουναρα της αναστεναξε το μωρό από γκαβλα!Ναι! Φοβερη αίσθηση το μουνακι της που ανεβοκατεβαίνε με μαεστρία και την χυνω μετά από λίγο και δεν σταματούσε....Προσκύνημα Ημουν τέρμα γκαβλωμενος για πολύ ώσπου μας Ξεροχυσε!Ναι! Φοβερες φωνουλες στο τελείωμα της...Έρωτας Σηκώνεται το μωρό βλέπει τον μπούστο μου κι λέει κι εσύ Finish κι εγώ Finish!Προσκύνημα
Όλα αυτά ήθελα να τα ξαναγευτω με αυτό ηφαίστειο ( volcano) έτσι την έλεγα μέσα στο δωμάτιο στην 2 γύρα!Ναι! και ξαναπληρωσα.... Γίναν πολλά σε ιεραποστολική φάση αυτήν την φορά!Έρωτας
Που μάλλον ξανά τελείωσε γιατί στο τέλος μου έλεγε εσύ very good!(Προσκύνημα)
Λίγα ελληνικά.. λίγα μπουγατσοαγγλικα βγαλαμε άκρη με το μωρό και πάλι!Έρωτας Αν και έλεγε πολλά ουκρανικά στο κρεβάτι.Ναι!

Την είπα θα σε πάρω για διακοπές!Μεγάλο χαμόγελο
Baby Lost on YOU....Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.379
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Menathor, kostkast και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2016
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Ξεροχυνω με τον αρχιταγαρο Μπουξο που προσπαθει να μιλησει Αγγλικα(ενω δεν ξερει καλα τα Ελληνικα ακομα)και με το μωρο που προσπαθει να βγαλει ακρη με τα Ουκρανικα της Ναι!Ναι!Ναι!

Αξια ανεκτιμητη...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1